Esenyurt Ofis Temizliği

Esenyurt Ofis Temizliği

Esenyurt ilçesi ve yakınlarında hizmet veren Tuşba Temizlik olarak ofisleriniz için de temizlik hizmeti sağlamaktayız. Sadece ofis için değil fabrika, villa, ev, okul, hastane, otel, banka, havuz, yat, gemi vb. yerler için de temizlik sağlamaktayız. Esenyurt ofis temizliği hizmetimiz hakkındaki gerekli bilgileri iletişim kanallarımız aracılığıyla alabilirsiniz.

Neden Ofis Temizliğine Önem Göstermeliyiz?

Ofisler, insan trafiğinin fazla olduğu alanlardır. Her eşyada birden fazla insana ait kalıtımlar bulunmaktadır. Bakteri geçişinin kolay yaşanabileceği yerlerden biridir. Hem zeminleri hem ofis eşyaları hem de tuvalet ve mutfakları her türlü kir ve bakteriye uygundur. Ayrıca ortak kullanım eşyaları ve alanların fazlalığı da insan sağlığını etkileyen sonuçlar doğurabilmektedir. Çalışanlara ait kişisel alanlar sık sık temizlense de diğer ortak alanların temizliği daha az yapılmaktadır. Ofiste bulunan halı ve koltuklarda kir ve bakteri birikimi fazlaca yaşanmaktadır. Bu yüzden ofislerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik işlemi sırasında her yerin detaylı olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Ofisler için Hangi Temizlik Hizmetlerini Vermekteyiz?

Tuşba Temizlik olarak ofisler için sağladığımız temizlik hizmetleri şu şekildedir:

  • Genel ofis temizliği
  • Zemin Temizliği
  • Dış cephe cam temizliği
  • Halı temizliği
  • Koltuk temizliği
  • İnşaat – Tadilat sonrası temizlik

Esenyurt Temizlik Genel ofis temizliği sırasında tüm eşyaların tozları alınıp silinmektedir. Bununla beraber zemin temizliği ve tuvalet temizliği yapılmaktadır. Cam temizliği ofisin yüksekliğine göre iç ve dış şeklinde yapılmaktadır. Genel ofis temizliğine bağlı olarak günlük ofis temizliği hizmeti de verilmektedir. Ofisinize bağlı her yerin temizliği yapılmaktadır.

Zemin temizliği nasıl yapılır? Zemin temizliği için özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar ile beraber temizlikler hem daha iyi hem de daha kolay yapılmaktadır. Zeminde halı bulunuyor ise halı temizliği yapılmaktadır. Taşınabilir halılar firmamıza ait temizlik tesislerine gönderilip orada bulunan halı yıkama makinelerimize yıkanabilmektedir. Yıkandıktan sonra halılarınız kurutulup tekrar ofisinize teslim edilmektedir. Eğer halılar taşınamıyorsa ofisin içinde halı yıkama makinelerimiz ile beraber yıkanabilmektedir.

Dış cephe cam temizliği özellikle yüksek binalarda bulunan ofisler için uygulanmaktadır. Camlarınızın dış cephede bulunan yüzlerinin temizliği için vinç ve iskele sistemleri kullanılmaktadır. Temizlik sırasında dış cephenize ve camlarınıza hiçbir şekilde zarar verilmemektedir.

Koltuk temizliği, sadece koltuklar için uygulanmamaktadır. Sandalye, ofis koltuğu vb. eşyalar içinde uygulanmaktadır. Bu tarz eşyaların yüzeyini temizlemek için yapılmış özel yıkama makinesi ile beraber temizlenmektedir.

İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde ekibimiz zemin, duvar, tuvalet, cam ve mutfak temizliği yapmaktadır. Öncelikle hassas yerlerde inşaat veya tadilata ait kaba kirler atıldıktan sonra temizliğe başlanılmaktır. Zemin için özel temizlik makinelerimiz kullanılmaktadır. Böylece zeminleriniz daha hızlı ve kolay bir biçimde temizlenirken zarar da görmemektedir.

Esenyurt ofis temizliği hizmetlerimizin hepsinde alana uygun temizlik ürünler kullanılmaktadır. Kullanılan ürünlerin insan sağlığına ve alana zarar vermemesine dikkat edilmektedir. Gerek tesislerimizde gerekse yerinde yapılan temizliklerde kullanılan ürünler bu yüzden özenle seçilmektedir. Genelde kimyasal madde ve alerjen içermeyen temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Tüm temizlik hizmetleri için profesyonel ekiplerimiz bulunmaktadır.

Nasıl Sizinle İletişime Geçebilirim?

Hizmetlerimizden yararlanmak mı istiyorsunuz? Yapmanız gereken çok kolay! Firmamızın internet sitesinde bulunan iletişim bölümüne geçiniz. Orada bize her gün her saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız bulunmaktadır. Telefonda fiyatlarımız, temizlik sürelerimiz ve işleyişimiz hakkında gerekli bilgileri de alabilirsiniz. Temizlik hizmetleri için belirlenen zaman aralıklarımız bulunmaktadır. Bu zaman aralıklarından istediğinizi seçebilirsiniz. Belirttiğiniz gün ve saatte ekiplerimiz temizlik işlemine başlayacaktır.

Esenyurt Ofis Temizliği

Esenyurt Koltuk Yıkama

Dış Cephe Temizliği

Tıkla Ara