Ev Temizliği

Evinizin temizliği ile başa çıkamıyor musunuz? Hem çalışıp hem de ev temizlemek sizi çok mu yoruyor? Ya da temizlik konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? O zaman Esenyurt ve çevresinde hizmet veren Tuşba Temizlik’e güvenebilirsiniz. Firmamız aracılığıyla birçok temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Evinizde Hangi İşlemleri Yapıyoruz?

Seçmiş olduğunuz genel temizlik hizmetimiz ile beraber evinizde aşağıdaki tüm temizlik işlemleri yapılmış olacaktır.

Toz alma: Evinizde bulunan her türlü eşyanın tozları alınmaktadır.
Cam silme: Evinizdeki her türlü cam, çerçeve vb. yerlerin temizliği sağlanmaktadır.
Banyo temizliği: Banyonuzda bulunan lavabo, duş kabini, küvet, klozet vb. yerlerin temizliği sağlanmaktadır.
Zemin temizliği: Evinizin zeminine uygun özel temizlik maddeleri ile zemininizin ıslak ve kuru temizliği sağlanmaktadır.
Mutfak temizliği: Mutfağınızda bulunan tezgah, dolap, zemin vb. yerlerin temizliği sağlanmaktadır.
Kapı temizliği: Kapılarınızın iç ve dış yüzeylerinin temizliği sağlanmaktadır.
Koltuk temizliği: Koltuklarınızın genel iç ve dış temizliği sağlanmaktadır.
Halı temizliği: Halılarınızın yüzeysel temizliği sağlanmaktadır.

İsterseniz ev dışında, ofis, fabrika, otel, hastane, camii, otel, villa vb. yerler için de temizlik hizmeti alabilirsiniz. Her hizmet için ayrı temizlik sistemimiz ve ekibimiz bulunmaktadır.

Evinizi Nasıl Temizliyoruz?

Firmamız aracılığıyla sağlayacağınız genel temizlik hizmetimiz ile evinizin köşe bucak temizliği sağlanmaktadır. Detaylı ev temizliği nasıl yapılır? Yukarıda da belirtmiş olduğumuz hizmetlerin dahilinde detaylı temizliklr yapılmaktadır. Evde yaşayanların temizlikte zorlanacağı yerlerin de temizliği sağlanmaktadır. Evinizde bulunan yerleriin tozları alınır, zemini temizlenir, halılarınız temizlenir, koltuklarınız temizleniz, mutfak ve banyonuzda gerekli temizlik işlemleri yapılır. Tüm bu işlemler sırasında, işleme uygun temizlik malzemeleri kullanılır. Fayans veya parkeler için ayrı temizlik malzemesi, koltuk ve halılar için ayrı temizlik malzemesi kullanılır.

Koltuk ve halılarınız, onlar için getirilen özel malzemeler ile temizlenmektedir. Fakat, isterseniz koltuklarınızı veya halılarınızı temizlik hizmeti veridğimiz tesislere gönderebilir ve bu sayede daha ayrıntılı temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Tesislerimizde koltuk ve halı yıkamaları için özel makinelerimiz bulunmaktadır. Eğer eviniz inşaat veya tadilattan yeni çıkmış ise; ona uygun temizlik hizmeti de vermekteyiz. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetlerimiz ile yapım sırasında oluşan tüm kir ve mikroplardan kurtulabilirsiniz.

Temizlik hizmetini istediğiniz gün alabilirsiniz. Hizmet saatlerini belirleyebilirsiniz. Bu saatler çerçevesinde temizliğiniz tamamlanacaktır. İsterseniz tam bir günlük temizlik hizmetini de alabilirsiniz. Hizmetlerimizin Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece vb. yerlerde olduğunu belirtmek isteriz. Yararlanmak istediğiniz diğer temizlik hizmetlerini de bize iletebilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?


Tuşba Temizlik olarak hizmetlerimizi her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı sağlamaya çalışmaktayız. İstediğiniz her temizlik hizmetine uygun profesyonel ekiplerimiz bulunmaktadır. Hizmete göre temizlik sırasında kullanılan alet ve temizlik malzemeleri değişmektedir. Temizliğini yapmakta olduğumuz yer veya eşyanın zarar görmemesi için onlara uygun temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Başka hangi hizmetleri vermekteyiz? Ev genel temizliği dışında; fabrika temizliği, kurum (okul, banka, hastane, otel vb.) temizliği, ofis temizliği, halı temizliği, koltuk temizliği, zemin temizliği, dış cephe temizliği, havuz temizliği, villa temizliği, inşaat veya tadilat sonrası temizlik gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Evinizin mevsim temizliği, günlük temizliği, detaylı temizliği ve özel gün temizliği ev temizliği şirketlerinden biri olan Tuşba Temizlik tarafından sağlanabilmektedir. Bize nasıl ulaşabilirsiniz? Esenyurt ve yakınlarındaki alanlara hizmet veren firmamıza internet sitemizde bulunan iletişim kanalları ile bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Sizinle irtibata geçecek olan görevlimiz ile temizlik hizmeti almak istediğiniz gün ve saati kararlaştırıp fiyat aralığımızı öğrenebilirsiniz.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara