Villa Temizliği

Villa temizliği nasıl yapılır sorusu geniş çaplı bir cevap içerir. Villalar, standart ev tiplerine göre daha büyük bir alan barındırırlar. Bazı villaların büyük bahçeleri vardır, bazılarının ise havuzları. Evler genelde normalden büyüktür ve çok katlıdır. Tüm bu fiziki koşullar göz önünde bulundurularak, profesyonel hizmet almadan villa temizliği yapılmasının mümkün olmadığı söylenebilir. Villa temizliği konusunda, yıllara dayanan bir tecrübesi olan Tuşba Temizlik, uzman ekibiyle en etkili sonuçları sunmaktadır. Tuşba Temizlik, villa temizliği yaparken gerekli tüm ekipmanı kendisi getirir. Villanın fiziki koşullarını ve müşterilerin özel isteklerini değerlendirmek amacıyla, ön inceleme yapmaya gelir. Gerekli sözleşmeler kurulduktan sonra istediğiniz zaman villaya gelinerek temizlik işlemi yapılır. Villa temizliğinde salon ve oda temizlikleri dikkatle yürütülmektedir. Döşemelere, zemine yıpratıcı hiçbir müdahalede bulunulmaz.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?


Villa temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Öncelikle, temizlik esnasında hiçbir eşyaya zarar verilmemesi esastır. Birçok temizlik şirketi, ağır kimyasallar içeren temizleyicilerle yüzeyi ve eşyaları hasara uğratmaktadır. Tuşba Temizlik bu tip konulara fazlasıyla önem vermektedir. Bu sayede villanın temizliği gerçekleştirilirken, hiçbir şeye zarar verilmez. Her zemine ve eşyaya özel kimyasallar kullanılır. Bu kimyasalların kullanımı, evde hayvan varsa değişiklik gösterecektir. Tuşba Temizlik, sizlerin ve hayvan dostlarımızın sağlığını önemsemektedir. Kullandığı temizlik malzemeleri, canlıları zarar vermeyen maddelerdendir. Bu sayede solduğunuz havadan temas ettiğiniz her eşyaya kadar, güvenle yaşayabilirsiniz. Tuşba Temizlik, yaptığı detaylı temizlik neticesinde evinizi uzun zaman tertemiz kullanmanızı sağlar. Bu sayede hem siz yorulmazsınız hem de uygun fiyatlardan memnun kalırsınız.

Villa Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Villa temizliği fiyatları birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Standart ev tiplerine göre daha büyük alanlar içeren villalarda fiyatlar elbette değişiklik göstermektedir ancak piyasadaki en uygun fiyatı veren Tuşba Temizlik, müşterilerini memnun etmektedir. Temizlik firmaları arasında öncü nitelikte olan Tuşba Temizlik, bu ünü yıllara dayan tecrübesine ve alanında uzman ekibine borçludur. Villa temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Bu durumlar şu şekilde sıralanabilir:

Evdeki eşyaların zarar görmemesini sağlamak
Tahribat yaratacak kimyasallar kullanmaktan kaçınmak
Her alan özgü farklı temizlik maddeleri kullanmak
Bahçe temizliğine önem vermek
Banyo ve fayans temizliğine dikkat etmek

Tüm bu durumlara fazlasıyla önem veren Tuşba Temizlik, hizmet verdiği müşterilerce hem memnuniyetle anlatılmaktadır.

Villa Temizliği Yapımı Aşamaları:

Villa temizliği yapmak, detaylı bir iş süreci istemektedir. Buna göre, villa temizliğinde öncelikle dikkat edilmesi gereken şeyler müşterilerin talepleridir. Bazı müşteriler standart temizlik işlemlerine ek olarak bazı talepler dile getirmektedir. Tuşba Temizlik tüm bu ihtiyaçlara cevap olmaktadır. Bu sayede hem müşteriler memnun kalır, hem de yapılan temizlik içinize siner. Tuşba Temizlik, villa temizliği yapmadan önce sözleşme yapmak ve ön inceleme yapmak üzere alanı ziyaret eder. Burada öncelikle hangi malzemelerin kullanılacağına, ne kadar kullanılacağına ve nasıl temizleneceğine karar verilir.

Bu sayede, en doğru temizlik en hızlı ve etkili çözümlerle yapılır. Ön hazırlığını yapan şirket, temizlik günü geldiğinde her konuda hazırlıklı olur. Temizlik sırasında, banyo, salon, odalar ve bahçe gibi her nokta en ince ayrıntısıyla temizlenir. Çekmece içleri boşaltılarak vakumlama yapılır. Basamaklardan havuz kenarlarına kadar detaylı bir temizlik süreci başlar.

Bu şekilde temizlik sonlandığında, temizlik personellerinin ellerinin değmediği herhangi bir nokta kalmaz. Dip köşe temizlenmiş olan villa, uzun bir süre boyunca detaylı bir temizliğe ihtiyaç duymaz. Siz de bu şekilde tasarruf edersiniz.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara