İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Eviniz inşaattan yeni mi çıktı? Evinizin tamamında ya da bir bölümünde tadilat mı yapıldı? Ya da evinizin kaba bir temizliğe mi ihtiyacı var? Öyleyse temizlik hizmetlerimizi deneyebilirsiniz. Tuşba Temizlik olarak aşağıdaki konularda temizlik hizmeti sağlamaktayız.İnşaat sonrası temizlik

Ev, villa ve işyerleriniz için genel temizlik hizmeti vermekteyiz.
Fabrika gibi büyük alanlara temizlik hizmeti vermekteyiz.
Otel, hastane, okul, camii, banka vb. kurumlar için temizlik hizmeti vermekteyiz.
Halı ve koltuklarınız için özel makinelerimiz ile temizlik hizmeti sağlamaktayız.
İnşaat veya tadillat sonrası alan temizliği yapmaktayız.
Zeminize uygun temizlik sağlamaktayız.
Ev veya işyerinizin dış cephe temizliğini sağlamaktayız.

Bu hizmetlerimizde Esenyurt ve çevresinde bulunan müşterilerimiz yararlanabilmektedir. Hizmetlerimize ulaşmak için yapmanız gerekenleri yazının en altında bulabilirsiniz.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Evim Yeni İnşaat veya Tadilattan Çıktı Nasıl Temizleyeceğim?

Evinizde yapılan inşaat ve tadilat sonrası inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır diye düşünmenize gerek yok. İnşaat sonrası temizlik için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İnşaat veya tadilat sonrası yapılan temizlik işlemi zordur ve güç kullanmak gerekmektedir. Bu temizlik için bazen sadece insan gücü de yeterli kalmayıp özel temizlik makinelerini de kullanmak gerekebilir. Bu yüzden inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetiniz için profesyonel bir yardım almanız gerekebilir. İşte bu konuda biz devreye giriyoruz. Temizliği nasıl mı yapıyoruz?

Sizden bu hizmetimiz için tek bir ricamız olacaktır. Ekibimiz gelmeden önce inşaat veya tadilattan çıkmış alanın elektrik ve su tesisatının alçılmış olmasına dikkat ediniz. Su ve elektrik takdir edersiniz ki temizlik işlemleri sırasında kullanılacaktır. Her hizmetimiz için ayrı bir profesyonel ekibimiz bulunmaktadır. Öncelikle inşaat ve tadilat temizliğinin çok titizlik gerektiren bir işlem olduğunu belirtmek isteriz. Bu hizmeti ev, işyeri, villa vb. alanlar için sağlamaktayız. İnşaat ve tadilat sonrasında alanın her tarafında kalıntılar birikmektedir. Fayans araları, parke köşeleri, tavan, kapılar vb. yerlerde çıkarması zor olan kirler oluşmaktadır.

Temizlik sistemimiz için örnek vermek gerekirse; boş ev temizliği için sayısı 3 ile 7 arasında değişen bir temizlik ekibimiz gelmektedir. Bu ekip evin temizliği için gerekli malzemeleri ve aletler ile gelecektir. İlk olarak temizlik için görev dağılımı yapılacaktır. Bu görev dağılımdan sonra cam, kapı, zemin vb. yerlerin temizliğine başlanılacaktır. Zemin temizliği için gerekli durumlarda özel temizlik makinemizi kullanarak temizlik sağlanacaktır. Bu makine sayesinde kirler derinlemesine temizlenmektedir. Fayans aralarında bulunan kirler için de özel temizlik aletleriyle temizlik sağlanmaktadır. Böylece fayans aralarınızda hiçbir şekilde kir kalmamaktadır.

Ayrıca banyo alanında oluşan inşaat lekelerinin temizliği de sağlanmaktadır. Kapı, mutfak vb. alanlarda oluşan kirlerin de temizliği sağlanmaktadır. Cam temizliği sırasında, camınızda bulunan kirler özenle çıkartılacaktır ve camınıza zarar verilmeyecektir. İlk olarak üstünde bulunan ve yapışmış olan kirlerden kurtulanacak ve camın temizliği sağlanacaktır. Bu temizlik işlemleri sırasında her türlü alan için özel temizlik malzemeleri kullanılacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca temizlik işlemleri sırasında herhangi bir yere zarar gelmeyeceğini de temin ederiz.

Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece veya bu ilçelere yakın bir yerde mi bulunuyorsunuz? İnşaat sonrası temizlik hizmetimizden mi yararlanmak istiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey Tuşba Temizlik sitesinde bulunan iletişim adreslerini kullanarak bizimle irtibata geçmektir. Telefon numaralarımız aracılığıyla her gün bize ulaşmanız mümkündür. Temizlik hizmetini istediğiniz gün alabilirsiniz. saat aralıklarını belli çerçevede ayarlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakındaki gerekli bilgileri (fiyat, süre vb.) yine telefon ile alabilirsiniz.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara