Ev ve Ofis Temizliği

Ev ile ofis temizliği için birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler ile ev veya ofisinizin tamamının veya bir bölümünün temizliğini sağlayabilirsiniz. Ev ve ofis temizliği için seçeneklerimiz aşağıda sıralanmıştır.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Ev Temizliği

Yoğun birisiniz ve evinize vakit ayıramıyor musunuz? Ya da tek başınıza temizlik yapmanız yetersiz mi kalıyor? Tuşba temizlik işte tam bu anda yardımınıza koşmaktadır. Profesyonel ev temizliğinin Esenyurt’taki aranan yüzü olarak size uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermeyi istemekteyiz. Ev temizliği için seçenekleriniz şu şekildedir:

Genel ev temizliği
Boş ev temizliği (inşaat veya tadilat sonrası temizlik)
Koltuk temizliği
Halı temizliği
Zemin temizliği

Genel ev temizliği nasıl yapılmaktadır? Genel ev temizliği hizmetimizde toz alımı, mutfak temizliği, banyo temizliği, zemin temizliği, cam temizliği, yüzeysel halı ve koltuk temizliği gibi işlemler yapılmaktadır. Belirlemiş olduğumuz zaman aralıklarından istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz. Mevsim, günlük veya genel temizlik yaptırabilirsiniz. Gerekli ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile hizmetinize hazırız.

İnşaat veya tadilat sonrası temizlik nasıl yapılmaktadır? İnşaat ve tadilat sonrası temizlik büyük özen ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Bu işlem için kalabalık bir ekibimiz ve özel ekipmanlarımız bulunmaktadır. Zemin temizliği, mutfak temizliği, cam temizliği ve banyo temizliği yapılmaktadır.

Koltuk ve halı temizliği nasıl yapılmaktadır? Koltuk ve halılarınız temizlenmesi için evinizden teslim alınmaktadır. Alınan eşyalarınız Tuşba Temizlik’e ait özel temizlik tesisine gitmektedir. Bu tesiste halılarınız ve koltuklarınız için özel temizleme makineleri ile temizlik ürünleri bulunmaktadır. Halı veya koltuğunuzun özelliklerine göre temizlik malzemesi kullanımı ve yıkama şekli değişmektedir. Yıkanan halılar tekrar evinize teslim edilmektedir.

Zemin temizliği nasıl yapılmaktadır? Zemin temizlikleri sırasında zemininizin yapı malzemesine dikkat edilmektedir. Her yapı malzemesine uygun temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Temizlik sırasında gerekli durumlarda özel temizlik ekipmanları da kullanılabilir.

Ofis Temizliği

Ofisinizin temizlenmesini mi istiyorsunuz? Günlük trafiğin çok olduğu ofisinizin kirli gözükmesini istemiyor musunuz? O zaman ev ve ofis temizliği hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis içerisinde sağlanan temizlik hizmetlerimiz şu şekildedir:

  1. Genel ofis temizliği
  2. Tadilat veya inşaat sonrası ofis temizliği
  3. Koltuk temizliği
  4. Dış cephe cam temizliği
  5. Halı temizliği

Genel ofis temizliği nasıl yapılmaktadır? Ofis temizliği hizmetimizi istediğiniz saatlerde kullanabilirsiniz. Bu işlem hizmet sırasında ofisinizde toz alımı, silmek, zemin temizliği, tuvalet temizliği ve cam temizliği yapılmaktadır.

Tadilat veya inaat sonrası temizlik nasıl yapılmaktadır? Tadilat veya inşaattan oluşan kirler temizlenmektedir. Özel ekipmanlar ve temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Cam temizliği, tuvalet temizliği ve zemin temizliği yapılmaktadır.

Koltuk ve halı temizliği nasıl yapılmaktadır? Taşınabilir koltuk ve halılarınız sizden teslim alınıp temizlik tesislerimize gönderilmektedir. Tesislerimizde özel makineler ile temizlenmektedir. Taşınamayan halılarınız için ekibimiz bulunduğu yerde halılarınızın temizliği sağlanmaktadır. Bu işlem için ekibimiz gerekli ekipman ve ürünlerle ofisinize gelmektedir.

Dış cephe temizliği nasıl yapılmaktadır? Ofisiniz yüksek bir binada bulunuyorsa ve camlarınızın dış kısmının da temizlenmesi gerekiyorsa dış cephe temizliği hizmetimizi kullanabilirsiniz. Bu hizmet ile ekibimiz vinç veya iskele gibi ekipmanlar sayesinde yüksek yerde olan ofisinizin camlarını temizleyebilir. Dış cephede sağlanan bu temizlik hizmetinde alanın hiçbir şekilde hasar veya zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Nasıl Hizmetlerden Yararlanabilirim?

Hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gereken internet sitemizde bulunan ve 7 gün 24 saat hizmet veren telefon numaralarımız aracılığıyla bize ulaşmaktır. Sizinle konuşan görevlimize istediğiniz hizmeti ve fiyatları sorabilirsiniz. Telefonda hizmetlerimiz hakkında gerekli bilgileri de edinebilirsiniz.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara