Fabrika Temizliği

Fabrika, temizliği zor ve özen gerektiren bir işlemdir. Bu işlem sırasında istenilen alanın temizliğinin sağlandığına emin olunmalıdır. Tuşba Temizlik ile faydalanacağınız fabrika temizliği hizmetleri şu şekildedir:

Genel temizlik
Halı temizliği
Zemin Temizliği
İnşaat veya tadilat sonrası temizlik

Yukarıda belirtilen hizmetler Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve yakınlarında bulunan yerlerde sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz için profesyonel ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız bulunmaktadır. Temizlik işlemleri sırasında fabrikada elektrik, su gibi kaynakların bulunması önemlidir.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Genel Fabrika Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Genel fabrika temizliği gerekli ekipman ve temizlik ürünleri ile sağlanabilmektedir. Bu hizmet ile fabrikanızın her kısmına ait temizlik işlemleri sağlanmaktadır. Fabrika temizliği nasıl yapılır? Zemin temizliği, toz alma, cam temizliği, duvarların temizliği, çöplerin toplanması, mutfak temizliği ve tuvalet temizliği yapılmaktadır. Fabrika içerisindeki çalışmalar devam ederken de temizlik hizmeti sağlanmaktadır.

Temizlik sırasında fabrikanıza ve eşyalarınıza gerekli özen gösterilmektedir. Bu işlemler için uygun ekipman ve temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Böylece kesin temizlik sağlanırken hiçbir şekilde alan zarar görmeyecektir.

Halı Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Fabrikanızda bulunan halılar taşınabilir durumdaysa teslim alınır ve temizlik tesislerimizde bulunan özel halı yıkama makineleri ile temizlenir. Temizlenme işlemi sonrasında özenle kurutulur ve size tekrar teslim edilir. Eğer halılarınız taşınamayacak kadar büyük ise; ekiplerimiz fabrikanıza ekipmanlar ve temizlik ürünleriyle gelip halınızın temizliğini sağlamaktadır. Temizlik işlemleri sırasında halılarınızın deformasyona uğramaması için gerekli özen gösterilmektedir. Halınızın yapım maddesine uygun temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

Fabrikanızda koltuklar bulunuyor ise temizlik tesislerimizde koltuk yıkama hizmeti de bulunmaktadır. Koltuklarınızı halılarınız gibi fabrikanızdan teslim almaktayız. Tesislerimizde iç ve dış detaylı temizliği yapılmaktadır. Temizlik sonrası kurutulma işlemi yapılır. Kuruduktan sonra tekrar fabrikanıza teslim edilmektedir.

Zemin Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Zemin temizliği sırasında özel ekipmanlar ile zemin kaplamanız veya halılarınız temizlenir. Temizlik sırasında zeminde bulunan kirleri çıkarmak için uygun kimyasal temizlik ürünleri kullanılmaktadır. İşlem ile beraber zeminlerinizin cilalanmaktadır. Cilalama işleme sırasında doğal taşlar ya da polimer yöntemler kullanılmaktadır. Cilalama işlemi belirli aralıklarla yapılması gereken bir işlemdir. Eğer zeminlerinizin cilalanma zamanı geldiyse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zemin temizliği sırasında kullanılan ekipmanlar zemininize zarar vermemektedir. İşlem sırasında tüm zeminlerin en temiz şekilde olması sağlanmaktadır.

İnşaat veya Tadilat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılmaktadır?

İnşaat sonrası temizlik gerek ev ve işyerleri gerekse fabrikalar için yapılması zor olan temizlik işlemlerinden biridir. İnşaat ve tadilat sonrası oluşan kir ve dağınıklığın özenle temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik hizmetimiz sırasında zemin temizliği, duvar temizliği, cam temizliği, varsa ekipman temizliği ve tuvalet temizliği yapılmaktadır. İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde cam ve zemin temizliğine önem verilmelidir. Bu temizlikler sırasında alanın zarar görmemesi için çabalamaktayız. Öncelikle cam ve zeminde bulunan kirler çıkartılmaktadır. Kirler çıakrıldıktan sonra temizlik yapılmaktadır. Böylece hem daha kolay hem de daha zararsız olmaktadır.

Başka Hangi Hizmetler Bulunmaktadır?

Firmamız bünyesinde birçok temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Bunlar; ev temizliği, ofis temizliği, zemin temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, yat temizliği, otel temizliği, camii temizliği, dış cephe temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama, banka temizliği, havuz temizliği, haşere ilaçlama, inşaat ve tadilat sonrası temizliktir.

Hizmetlerden Nasıl Faydalanabilirim?


Tuşba Temizlik’e bağlı bu hizmetlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sitemizde bulunan iletişim sayfasındaki telefon numaralarından bize her gün ulaşabilirsiniz. Hizmet fiyatları, süreleri ve kullanım saatleri hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Hizmetlerimiz Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü ve çevresindeki ilçelere sağlanmaktadır.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara