Dış Cephe Cam Temizliği

Temizlikte dış cephe; binanın estetiği ve özellikle iş yerlerinde imaj konusunda büyük önem taşımaktadır. Dış cephe temizliği ve ihtiyacınız olan tüm temizlik hizmetlerinde Tuşba Temizlik olarak hizmetinizdeyiz. Firma olarak sahip olduğumuz tecrübe, doğru ekipmanlar, kaliteli temizlik ürünleri ve uzman bir ekip ile temizlik hizmeti vermekteyiz. Yüksek ve ulaşılması zor yerlerde yapılması gereken dış cephe temizliği işlerinde, alanında uzman bir ekip ile garantili hizmetler sunuyoruz. Bu sayede binanın dış cephesi zarar görmeden doğru bir şekilde temizlenerek hem prestij hem de maddi açıdan büyük bir yükten kurtulmanızı sağlıyoruz.

Bina, plaza ya da evlerin dış cephesinin estetik açıdan güzel görünmesinin gerekliliği dışında, daha sonrasında oluşabilecek maddi zararların önlenmesi için de dış cephe temizliği büyük önem taşımaktadır. Belli periyotlarla yapılacak olan dış cephe temizliği, dış cephenin kullanım ömrünü uzatacaktır. Böylece tadilat edilmesi ya da değiştirilmesi çok zor olan dış cephenin korunması sağlanır. Dış cephe temizliği İstanbul/Esenyurt ’ta firma arayışınıza en kaliteli çözümü sunuyoruz.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği  fiyatları konusunda da uygun bir politika belirleyen firmamız, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Özellikle plaza ve iş yerlerinin dış cepheleri yılda en az iki kez temizlenmeli ve korunmalıdır.

Hem gelecekte oluşacak onarım sorunları hem de binanın dış görünümünün estetiği açısından bu durum büyük önem taşımaktadır. Yanlış bir şekilde yapılan dış cephe temizliği, yarardan çok zarar verecektir. Bu sebeple doğru ürün, teçhizat ve teknik kullanımı önemlidir.

Güneş, rüzgâr, yağmur, toz fırtınası, kar gibi dış etkenler binanın dış cephesine zamanla zarar verebilmekte ve bu dış etkenler nedeniyle dış cephede biriken toz ve kir dış cephenin çabuk yıpranmasına sebep olabilmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği  oluşan toz ve kir tabakaları uzun süre temizlenmediği takdirde, dış cepheye ciddi zararlar verebilmektedir. Hatta oluşan bazı lekeler çıkmamaktadır. Bu da hem temizlik hem de estetik açısından büyük zarar oluşturur. Bu tarz durumlara maruz kalmamak için Tuşba Temizlik olarak sunduğumuz uygun fiyatlarla profesyonel hizmet için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği
Binalarda Dış Cephe Temizliğinin Önemi

Dış Cephe Cam Temizliği Firmamız temizliğini talep ettiğiniz binanın cephe yüzeyini keşfederek, en uygun kimyasal ve temizlik ürünün seçimini ve kullanılacak olan temizlik tekniğini belirlemekteyiz. Böylece en uygun temizlik işlemi yapılarak, herhangi bir zarar verilmemektedir. Özellikle çok katlı ve yüksek binalarda platform sepetli vinç kullanabildiğimiz gibi, binanın durumuna ve konumuna göre teleskopik uzatma, asma sepet, vinç vb. araç ve ekipmanlar kullanıyoruz. Kullandığımız temizlik ürünlerinde dış cepheyi uzun süre koruyacak ve temiz tutacak kimyasallar kullanıyoruz. Kullanılacak temizlik ürünü kimyasalı, dış cephede oluşacak mikro delikler ya da yaralanmalara sebep olmayacak şekilde seçilmektedir.

Firmamız tarafından kullanılan tüm ürünler ve ekipmanlar tamamen doğa ve çevre dostudur. Reaktifler, alüminyum, ahşap, cam, mermer ve metal gibi tüm yüzeylere uygun olarak üretilmiştir ve üst düzey bir temizlik sağlar. Dış cephe temizliğinde sunduğumu garanti ve kalite, Tuşba Temizlik olarak tamamen müşterilerimizin memnuniyeti üzerine odaklanmıştır.   Dış cephe cam temizleme için bizi aradığınızda;

Müşteri danışmanız size hizmet ile ilgili detayları ve fiyat politikamızı aktaracaktır.
Randevu verdiğiniz gün ve saatte ücretsiz olarak ekibimiz sizi ziyaret edecektir. Bina ile ilgili keşif işlemi yapılacaktır.
Keşif işleminden sonra uygun olan temizlik aracı, ekipmanı ve yöntemi sizinle paylaşılacak ve fiyat teklifi sunulacaktır.
Onayladığınız takdirde uygun olan gün ve saatte ekibimiz dış cephe temizliği hazır olacaktır.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara