Halı Yıkama

Halı yıkama fabrikaları, özellikle ev hanımları tarafından en çok tercih edilen temizlik hizmetlerinden biridir. Kullanıcıların halı yıkama hizmeti için profesyonel yardım almak istemesinin en önemli nedeni, halı yıkamanın detaylı hijyen gerektiren bir temizlik alanı olmasıdır. Bu güvenilir hijyeni ev koşullarında sağlayamayan ev hanımları, halılarını gözü kapalı teslim edebileceği bir temizlik şirketi arayışındadır.

Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerin, bir halı yıkama firmasında karar kılması için gözetmesi gereken bazı şartlar olmalıdır. Aksi takdirde, aldığı hizmet karşılığında tatmin olmaz. Nitelikli bir halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerin dikkat etmesi gereken hususlar tecrübe, hijyen ve fiyattır. Bu şartlar üzerinde gerekli anlaşmalar yapıldığı takdirde halılarınız için en doğru temizlik şirketini bulmuş olursunuz.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Tuşba Temizlik 25 Yıllık Tecrübesiyle Sektörde Bir Numara

Bir temizlik şirketinin tercih edilmesindeki en domine edici etken sektör tecrübesidir. Müşteriler yeterli deneyime sahip olan temizlik şirketlerine, talep ettikleri temizlik hizmetini vereceği hususunda güvenir. Güven üzerine inşa edilen bu temizlik hizmetleri sonucunda, iki taraf da memnun kalır.

Temizlik şirketleri arasında uzun yıllar verdiği hizmetlerle rüştünü ispatlamış şirketlerin başında Tuşba Temizlik gelir. Firmamız yaklaşık 25 yıldır aynı kaliteyle müşterilere halı yıkama hizmeti vermeye devam etmektedir. Tuşba Temizlik olarak halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilere vaat ettiğimiz şeylerin başında memnuniyet gelmektedir.

Halılarda Hijyen Sağlamak İçin Neler Gereklidir?

Halı, yapısı gereği kirlenmeye ve bu kiri içerisinde muhafaza etmeye çok elverişli bir üründür. Bu nedenle halı temizliği diğer temizlik hizmetlerine göre çok daha fazla dikkat istemektedir. Firmamız, Esenyurt merkezli olmak üzere İstanbul’un her yerine pek çok temizlik hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz bu onlarca farklı temizlik hizmeti içerisinde, halı yıkama hizmeti için azami gayret serf etmekteyiz.

Bunun için üzerinde durduğumuz konuların başında kullandığımız temizlik malzemelerinin kalitesi geliyor. Halı yıkamak için kullandığımız temizlik malzemelerinin mutlak hijyeni sağlayacak nitelikte olmasına dikkat ediyoruz. Bunun dışında dikkat ettiğimiz bir diğer mesele ise halı yıkama alanında hizmet veren temizlik personellerinin tecrübesi ve becerisi.

Halı yıkama işlemi her ne kadar teknolojik yöntemlerden yardım alınarak yürütülse de, bu amaç için görev yapan temizlik personellerinin tecrübesi son derece önemlidir. Bu noktada işinin ehli bir kadro oluşturarak halılarınızın temizliğinden emin olmaya çalışıyoruz.

Makul Fiyatlarla Halı Yıkama Hizmeti Almak Mümkün Mü?

Temizlik şirketleriyle irtibata geçen müşterilerin en çok yakındığı konu fahiş fiyatlardır. Alacağı temizlik hizmeti için bütçesinin çok dışında rakamlar ödemek zorunda kalan müşteriler, temizlik şirketlerine olan itimadını yitirmektedir.

Ancak Tuşba Temizlik ile makul fiyatlarla halı yıkama hizmeti almanız da mümkündür. Piyasadaki rekabet ortamı nedeniyle hak ettiğinin çok üstünde rakamlar talep eden halı yıkama firmalarının aksine, cep yakmayan fiyatlar sunuyoruz. Bu pozitif tablonun en önemli nedeni ise, nitelikli temizlik hizmetini, müşteriyle buluşturmaya olan hevesimiz. Bu amaç doğrultusunda hem umumi alanlarda bulunan halıları hem de evinizdeki halıları en kısa sürede, maksimum verim ile temizleyerek tarafınıza teslim ediyoruz.

Tuşba Temizlik ’in halı yıkama hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde halı yıkamaya dair tüm sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz. Yine bu yöntem aracılığı ile spesifik olarak yıkatmak istediğiniz halınız hakkında bilgi paylaşımında bulunabilir ve fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında merak ettiğin her şey için Esenyurt ’ta bulunan halı yıkama fabrikasını ziyaret edebilirsiniz.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara