Banka Temizliği

Banka temizliği nasıl yapılır sorusuna en etkili cevabı veren firma Tuşba Temizliktir. Tuşba Temizlik yıllardır hemen hemen her temizlik kolunda uzman hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak temizlik hizmeti veren Tuşba Temizlik, uzman ekipler barındırmaktadır. Bu ekipler birçok alanda temizlik hizmeti vermektedir. Banka temizliği de bu alanlardan biridir.

Günümüzde kurumsallaşan temizlik şirketleri birçok temizlik hizmeti verse de, banka temizliği konusunda çok gelişememiştir. Ancak Tuşba Temizlik, uzun yıllardır tecrübeyle hizmet veren bir firma olmasından ötürü, banka temizliğini de hakkıyla yerine getirmektedir. Banka temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle bankaya gelen müşterilerin işinin aksamaması esas alınır. Bankaya gelen müşteriler, içeri girdiğinde temiz bir ortamla ve güzel kokularla karşılaştığında çok daha memnun kalacaktır. Müşteriler bankaya geldiğinde, sınırlı bir orta alanı paylaşırlar.

Bu alan içerisinde, herkes ATM’leri, vezneleri ve sandalyeleri kullanmaktadır. Yüzlerce kişinin geldiği banka şubelerinde bu alanların temizliği yapılmazsa, sürekli olarak tozlu ve bakterili bir alanla karşılaşılacaktır.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Banka Temizliği Nasıl Yapılır?

Banka temizliği yapmanın belli başlı metotları vardır. Ancak müşterilerin özel istekleri değerlendirilerek, banka temizliği istenilen şekilde yapılabilmektedir. Bu sayede hem müşteriler memnun kalacaktır hem de yapılan temizlik istenildiği gibi sonuçlanacaktır. Tuşba Temizlik, sözleşme yapılmasından önce ve sonrasında, temizlik yapılacak alan için bir ön inceleme işlemi yürütür. Bu sayede temizlik yapılacak alan önceden tanınır ve temizlik malzemeleri hazırlıklı olarak getirilir. Hangi alana hangi temizlik eşyasının kullanılacağı da önceden kararlaştırılmış olur. Müşteriler istediği takdirde, akşam banka temizliği de yapılabilmektedir.

Banka Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Hemen hemen her temizlik kolunda olduğu gibi, banka temizliğinde de dikkat edilen konu müşteri memnuniyetidir. Bankalar temizlenirken, müşterilerin işinin aksamaması esastır. Bu yüzden önceden sözleşme kurulacak kişi ile konuşulur ve temizliğin nasıl yapılması istendiğine karar verilir. Bu aşamadan sonra dikkat edilecek bazı hususlar bulunur. Bu konular şu şekilde listelenebilir:

Cam temizliği yapılması
Zemin temizliği yapılması
Müşterilerin işlerini aksatmamak
İstenilen eşyaların temizliği

Bu listeye başka maddeler de eklenebilir ancak genel olarak banka temizliğinde bu konulara dikkat edilmektedir. Bankalar genellikle yüksek binaların zemin katında faaliyet gösterirler. Uzun ve büyük camları bulunan bankaların camlarının kirli olması kabul edilebilir bir şey değildir. Tuşba Temizlik, cam silme işlemini de en etkili kimyasallarla çözmektedir. Bu kimyasallar cama ve zemine zarar vermediği gibi, hava soluyan kişilere de zararlı değildir. Bu sayede temizlik işlemi, sağlıklı koşullarla da yürütülmüş olur. Zemin temizliği nasıl yapılır sorusunu da, banka temizliği içerisinde cevaplamak mümkündür. Bankaların zemini temizlenirken de, zemin tipine en uygun temizleyiciler kullanılır. Bu sayede hem zemininiz zarar görmemiş olur hem de en etkili temizleyiciler kullanılmış olur.

Banka Temizliğinde Ön İnceleme:

Birçok temizlik şirketinin aksine Tuşba Temizlik, müşteri memnuniyetini en önde tutmaktadır. Bu sayede, müşteriler yapılan temizlikten memnun kalır ve iş bittiğinde iki taraf da güler yüzlü olur. Banka temizliğinde de diğer temizlik tiplerinde de Tuşba Temizlik, ön inceleme için bir ekip gönderir. Bu ekip, bankanın fiziki koşullarını dikkate alır. Ne kadar temizlik malzemesi kullanılacağı, bu temizlik malzemelerinin nasıl kullanılacağı ve temizliğin nasıl yapılacağı gibi sorulara çözüm bulunmuş olunur. Bu sayede temizlik görevlileri temizlik günü bankaya geldiğinde, malzeme yetersizliği veya bilgi eksikliği gibi konularla karşı karşıya kalmazlar. En hızlı ve etkili çözümler, uzman kadro tarafından kolayca verilir.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara