Fuar Temizliği

Fuar alanları oldukça geniş alanlardır ve temizliği zor olmaktadır. İçinde bulunan standlar da küçük olmasına rağmen özen ve zaman gerektiren bir temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Tuşba Temizlik ile bu temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve etrafındaki ilçelerde bulunan Fuar ve stand temizliği için hazır bir şekilde bekleyen özel ekip ve ekipmanlar ile temizliği sağlamaktadır. Fuar alanlarında bulunan unsurların temizliğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Fuarlar insan trafiğinin çok olduğu yerlerdir. Bu durumda kirlenme oranları da fazladır. Ayrıca buna bağlı olarak temizlik işlemi daha zordur. Standlar da bu alanlarda bulunduğundan kirlenmektedir. Fakat, eğer standlar misafirlerin dikkatini çekmek istiyorsa temiz bir alana sahip olmalıdır. Bu yüzden fuar ve standlara yapılan temizliklere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bütün hizmetlerimiz için ayrı ekibimiz bulunmaktadır. İşlemler profesyonel ekiplerimiz ve teknolojik ekipmanlar sağlanmaktadır. Her işleme uygun temizlik ürünlerimiz bulunmaktadır.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Fuar Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Fuar temizliği sırasında zemin temizliği, kapı temizliği, tuvalet temizliği ve toz alma işlemleri yapılmaktadır. Temizlik işlemlerinin yapım saatleri belirlenmektedir ve buna uygun temizlik işlemi yapılmaktadır. Temizlik işlemleri sırasında misafirler ve çalışanlar rahatsız edilmemekle beraber sağlık sorunlarının yaşanmayacağı temizlik ürünleri kullanılmamaktadır. Gerekli durumlarda dış alan temizliği de yapılmaktadır.

Fuar alanı temizliğinde neye dikkat edilmelidir? Fuar alanlarının temizliğinde kullanılan ekipman ve ürünlere dikkat edilmelidir. Fuara gelen misafirlerin zarar görmemesi için gereken uygulamalar yapılmalıdır. Gerekli durumlarda kaygan zemin tarzı uyarı levhaları konulmalıdır. Ayrıca tuvalet temizliğine de önem verilmelidir. Tuvaletler sık kullanılan alanlar olduğu için düzenli olarak temizliği yapılmalıdır.

Stand Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Fuar ve stand temizliği yoğun uğraş gerektiren bir hizmettir. Stand temizliği için öncelikle stand kurulum işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Stand kurulum işlemi bittikten sonra temizlik hizmetine başlanılmaktadır. Stand temizleme işlemleri genellikle gece yapılmaktadır. Böylece misafirler temizlik aşamasını görmemektedir. Ayrıca stand fuar gününe temiz bir şekilde hazır olur.

Stand temizliklerinde zemin ve stand eşyaları temizlenmektedir. Stand raflarının her tarafı itinayla temizlenir. Zemindeki halı da temizlenir. Bu temizleme işlemi fuar açılış saatine kadar biter. Temizlik hizmeti için standın büyüklüğüne uygun bir ekip çalışacaktır. Birden fazla stand temizliği yapılabilmektedir. Ekiplerimizin gereken zamanda temizliği tamamlayacağına emin olabilirsiniz.

Stand alanı temizliklerinde nelere dikkat edilmelidir? Stand alanlarının temizliği sırasında alanda kirli bir nokta kalınmamasına dikkat edilmelidir. Stand misafirler için uygun olmalıdır ve misafirlerin dikkatini çekmelidir. Konulan ürün ve alanların temizlenmesi gerekmektedir. Stand temizlikleri için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta çalışanların güvenliğidir. Temizlenen alanlar yüksekte olduğu zaman gerekli önlemler alınmalı ve çalışanların bu konuda dikkat etmesi sağlanılmalıdır.

Hizmetlerimizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Tuşba Temizlik’e ait fuar temizliği, stand temizliği, fabrika temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, zemin temizliği, dış cephe temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, otel temizliği, camii temizliği, banka temizliği, haşere ilaçlama, inşaat sonrası temizlik, halı yıkama, koltuk yıkama ve tadilat sonrası temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. İletişim kurabileceğiniz telefon numaraları sitemizde bulunmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca bizimle iletişim kurabilirsiniz. Gerekli konularda bilgi alabilirsiniz. Hizmetlerimiz Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve etrafında olunan alanlarda sağlanmaktadır. Hizmetler alanda veya tesislerimizde sağlanmaktadır. Tesislerdeki hizmetlerimiz halı yıkama ve koltuk yıkama gibi taşınabilir eşyaların bulunduğu hizmetlerdir. Taşınamazlar için ise; alanalr temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Alanlarda sağlanan hizmetlerde gerekli ekipman alana getirilmektedir. Hizmetlerimizden istediğiniz zamanda yararlanabilirsiniz. Gerekli zaman ve süreyi belirttiğiniz zaman ekiplerimiz isteklerinize göre temizliği tamamlayacaktır.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara