Tadilat Sonrası Temizlik

Ev tadilatının ardından yapılan temizlik hemen hemen herkesin ihtiyaç duyduğu temizlik türlerinden biridir. Evde, ofiste, apartmanda ve hemen hemen her yerde yapılan tadilatlardan sonra, boya kalıntıları, tozlar, molozlar ve kirler oluşur. Tadilat yapılan yerin temizlenmesi için gereken malzemelere sahip olsanız da, detaylı bir temizlik türü olduğundan yardıma ihtiyacınız olabilir. Üstelik boya kalıntıları gibi kazınarak çıkarılması gereken şeyler, uzman biri tarafından yapılmazsa, döşemede ve eşyalarda iz bırakabilir. Bu da size yeni bir masraf kapısı doğuracaktır. İşte tüm bu durumları göz önünde bulunduran Tuşba Temizlik, yıllara dayanan tecrübesi ve uzman ekibiyle tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Tadilat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası temizlik püf noktaları, herkes tarafından bilinmemektedir. Bu sebeple, uzman bir kadroya ihtiyaç duyabilirsiniz. Tuşba Temizlik, tam da bu noktada size profesyonel hizmeti vermeye hazırdır. Tadilat sonrası temizlik yapılırken, evdeki, ofisteki ya da diğer alanlardaki tüm eşyalarınızın korunduğundan emin olunur. Her bir alanda kullanılacak temizlik eşyaları farklı olarak seçilmektedir. Zarar verici kimyasallar kullanılmaz ve zeminden eşyalara kadar her alanda farklı temizleyiciler kullanılır. Bu sayede çeşitli tahribatlarla ve zemin aşınmalarıyla karşı karşıya kalmazsınız. Tadilat sonrasında her ne kadar işinizin hallolduğuna sevinseniz de, ortada büyük bir toz yığını bulunur. Fayans kırıklarından boya kalıntılarına kadar her türlü temizlik problemiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ortamı temizleyecek eşyalarınız olsa bile, temizlik esnasında kullandığınız kimyasallar ve eski yöntemler eşyanıza zarar verebilir. Böyle durumların yaşanmaması için Tuşba Temizlik, gereken tüm inceliklerle temizlik işleminizi halleder.

İnşaat Sonrası Temizlik:

İnşaat sonrası fayans temizliği nasıl yapılır sorusu, tadilat geçirmiş yerlerde merak edilmektedir. Bu konuda dikkatli olunması gerekir çünkü fayanslar hassaslardır ve yanlış kimyasallar kullanıldığında kolayca aşınabilir. Hem yanlış kimyasal kullanımını engellemek hem de boya kalıntılarını en doğru şekilde sökmek için Tuşba Temizliği aramanız yeterli olacaktır. Tadilat sonrası temizlik konusunda yılların verdiği tecrübeyle işini yapan Tuşba Temizlik, uzman ekibiyle temizlik işleminizi birkaç saatte halledebilmektedir. Temizlik konusundaki özel isteklerinizi de dikkate alarak, istediğiniz ortama kavuşmanızı sağlar. Bu sayede, sadece sıradan inşaat sonrası temizliği hizmeti almazsınız, içiniz de rahat eder ve size özel bir temizlik yapılır.

Tadilat Sonrası Temizlikte Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Her temizlik türüne özel farklı temizlik malzemeleri bulunmaktadır. Bunu bilmeyen kişiler ve şirketler, temizlik yaparken eşyalarınıza zarar vermektedir. Oysa Tuşba Temizlik, inşaat temizlik malzemelerini en doğru şekilde kullanarak eşyalarınıza zarar vermez. Tadilat sonrasında yapılan temizlikte dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bu konular şu şekilde sıralanabilir:

Doğru kimyasalları kullanmak
Boya kalıntıları kazınırken dikkatli olmak
Fayans temizliğinde dikkatli olmak
Müşterilerin isteklerini dikkate almak
Temizlik yapılan noktaya ve başka eşyalara zarar vermemek

Tuşba Temizlik, tüm bu konulara dikkat ettiği gibi, daha fazlasına da önem vermektedir. İnşaat sonrası temizlik ya da tadilat sonrası temizlik, daha fazla özen gösterilmesi gereken temizlik alanlarıdır.

Standart temizlik malzemelerine oranla inşaat temizlik malzemeleri çok daha kuvvetli kimyasallar içerir. Her bir temizlik malzemesinin işlevini bilen Tuşba Temizlik, temizlik yapılacak yere geldiğinde tüm ekipmanı kendisi getirir.

Bu sayede, size ait temizlik malzemelerinin kullanılması gibi profesyonellik dışı bir iş yapmaz. İstediğiniz diğer konular için de ayrıca dikkat gösteren Tuşba Temizlik, temizlik işlemi bittikten sonra sadece tadilat sonrası temizlik yapmış olmaz, bu konu içerisindeki tüm detayları da sizin istediğiniz gibi çözmüş olur.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara