Koltuk Yıkamada Nelere Dikkat Edilir?

Koltuk Yıkamada Nelere Dikkat Edilir?

Koltuk Yıkamada Nelere Dikkat Edilir?

Temizlik hayatımızın her aşamasında olan bir işlemdir. Sağlık, hijyen ve görüntü açısından evinizin her köşesinin temiz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. En ufak bir eşyadan en büyük eşyanıza kadar her türlü temizlik gerektiren ev gereçleriniz için en uygun temizlik yöntemini seçmelisiniz.

Evlerde ve iş yerlerinde büyük eşyaların temizlenmesi özellikle kuruması sıkıntı yaratmaktadır. Mesela koltukların derinlemesine temizlenmesi, uygun deterjanın kullanılması ve suyun tamamen çekilmesi zor olmaktadır. Evlerde sürekli kullanılan, üzerinde oturulan, uzanılan,  ev hayvanlarının temas ettiği, yiyecek ve içecek kırıntıları, deri döküntüleri kalan koltuklarınızın düzenli olarak temizlenmesi çok önemlidir. Koltuk yıkama işlemi ev ortamında yapılabileceği gibi koltuk temizleme firmaları tarafından da yapılmaktadır.

Evde Koltuk Yıkama Yöntemleri

Sürekli kullanılan koltuklar bünyesinde rahatlıkla bakteri barındırabilir ve düzenli temizlenmezse bu bakteriler çoğalabilir. İnsan sağlığı için çok zararlı olan bu bakteriler çeşitli hastalıklara sebep olabilmektedir. Koltuk yıkama işleminin en kolay ve etkili yolunun nasıl olacağı konusunu insanlar merak etmektedir. Koltuk temizleme firmamız da her türlü koltuğunuzu modern tesisimizde yıkanmaktadır.

Evde uygulanan koltuk temizleme yöntemleri hem çok yorucu olmakta hem de derinlemesine bir sonuç vermemektedir. Elektrikli süpürgelerle tozu çekilen koltukların altındaki kirler kalır ve kumaş altına işlemiş toz ve kirler kalmaktadır. Ayrıca inatçı lekelerinde ev ortamında uygulanan yöntemlerle çıkarılması imkânsız olabilir. Beylikdüzü Temizlik Bezi ve deterjanlarla yapılan temizlikler koltuğun kirini tozunun bir kısmını koltuğun alt tabakasına aktarır. Buda hiç sağlıklı bir yöntem değildir.

Evde Makina İle Koltuk Yıkama

Ev ortamındaki yıkama makinalarıyla da koltuklar temizliği yapılabilir. Zor ve zaman alıcı bu yöntemde derinlemesine bir hijyen imkanı vermemektedir. Ayrıca deterjan seçimi de koltuk temizlemesinde çok önemlidir. Hatalı deterjan seçimi bakterileri yok etmeyeceği gibi koltuklarınızın kumaşına ve dokusuna zarar verebilmektedir. Evdeki makinalarla koltuğa uygulanan sert yöntemlerde koltuğun kumaşına ciddi zararlar verebilmektedir. Ayrıca çalışan ve gününü yoğun geçiren ev hanımları için de makina ile koltuk yıkama işlemi zaman açısından mümkün olmamaktadır.

Koltuk Yıkamada Nelere Dikkat Edilir
Koltuk Yıkamada Nelere Dikkat Edilir?

Tuşba Koltuk Yıkama Firması

Ağır kimyasallar ve zor yöntemlerle yıkamaya çalıştığınız koltuklarınız hem deforme olur hem de tam hijyen sağlanamaz. Uzun zaman alan ve sizi yoran bu yöntemler istediğiniz sonucu da vermeyecektir. Kirli koltuklar hem sağlığınız açısından hem de görüntü açısından sizi strese sokacaktır. Koltuk yıkama işlerinizi özenle yapan Tuşba koltuk yıkama firmamız sizi bu sıkıntıdan kurtarmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız, her türlü ekipmanlarımız ve uyguladığımız modern tekniklerle koltuklarınız derinlemesine temizlemekte ve zarar görmemektedir.

Kullanılan çevre dostu ve doğal solüsyonlarımız tüm leke ve kirleri yüzeye çekerek derinlemesine temizlik imkânı sunmaktadır.Kardeş firmamız Beylikdüzü Temizlik Şirketi parlayan temizlik uygulama esnasında Doğal solüsyonların kullanıldığı yıkama işlemi sırasında bütün bakteriler yok olmakta ve uzun süreli sağlığa uygunluk imkânı sunmaktadır. Uygun teknik ve ekipmanların kullanıldığı yöntemler sonunda koltuğunuz çok az nemli kalmakta ve kısa süreli havalandırma sonunda kullanılabilir duruma gelmektedir. Modern ekipmanlarımız, teknolojik yöntemlerimiz ve tecrübeli elemanlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her türlü koltuk yıkama işlemleriniz için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Tıkla Ara