Cami Temizliği

Cami temizliği yapan şirketler arasında, en profesyonel hizmeti veren şirket Tuşba Temizlik’tir. Cami temizliği, özen gösterilmesi gereken bir iştir. Diğer temizlik kollarından ayrı olarak, dini açıdan da temizliğe önem verilmesi gerekmektedir. Cami temizliğinde, özellikle halılar ve camlar önemlidir. Her caminin büyüklüğü de aynı olmamaktadır. Cami temizliği talep eden yerler, öncelikle caminin fiziki koşullarını detaylıca şirkete vermelidir. Bu sayede size en uygun temizlik sunulabilir. Camide yer alan halılar, döşemeler, camlar ve pencereler özenle temizlenir. Bu temizlik sırasında kullanılan temizlik maddeleri, camide bulunan kişilere zarar vermeyen kimyasallar içermektedir. Bu sayede, her gün yüzlerce kişinin gelebildiği ibadet noktaları, özenle korunmuş olur. Cami temizliği yapılmadan önce Tuşba Temizlik ekibi, tespit yapmaya gelir. Bu tespitle beraber, ne kadar malzeme kullanılacağı, hangi malzemelerin kullanılacağı ve nasıl bir temizlik yapılacağı belirlenir.

3 Adım İle Profesyonel Tuşba Temizlik Hizmeti

icon-cleaner-17
Bizimle Hemen İletişime Geçin

İhtiyacınıza en uygun hizmeti seçerek profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

cleaner-spray-black-icon-for-web-vector-12736599
Uzman Ekiplerimiz Harekete Geçsin

Günlük planlarınıza göre en uygun tarih ve saati seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

resim_2021-12-04_121755
Tuşba Farkı İle Mükemmel Temizliği Görün

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Cami Temizliği Nasıl Yapılır?

Cami temizliğinde önem verilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu durumlar şu şekilde sıralanabilir:

Cam temizliği
Halı temizliği
Pencere temizliği
Seramik temizliği
Eşyaların temizliği
Bahçe temizliği

Cami temizliği yapılırken bu tip konulara önem verilir. Ancak müşterilerin istekleri göz önünde bulundurularak, daha farklı temizlik tercihleri de sunulabilmektedir. Cami temizliği yapılırken, camide gerçekleşecek ibadeti aksatmadan en profesyonel şekilde temizlik hizmeti verilir.

Cami Temizliğinde Dikkat Edilen Durumlar:

Cami temizliği yapılırken, bazı hususlara ayrıca dikkat edilir. Camiyi temizlemek diğer alanları temizlemekten daha fazla dikkat istemektedir. Eskiden cami temizliği yapılırken, temizlik şirketleri ve görevlileri gerekli özeni göstermiyordu. Artık kurumsallaşan temizlik şirketleri, cami temizliğinde dikkat edilmesi gereken konulara daha fazla özen göstermektedir. Örnek olarak, cami temizliğinin yapılacağı vakitler ibadet saatlerine denk getirilmemektedir. Bu sayede, ibadetini gerçekleştirmek isteyen cemaat için herhangi bir problem ortaya çıkmayacaktır. Cami temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise, cami içerisinde bulunan eşyalara zarar vermemektedir. Tuşba Temizlik, özellikle Esenyurt ve çevresinde hizmet göstermektedir. Bu alan içerindeki camilerin temizliğinde, camide bulunan eşyalara da dikkat edilmektedir. Camiyle beraber bu eşyaların da hijyenik olması sağlanmaktadır. Camilere her gün yüzlerce insan gelir ve ortak bir alan paylaşırlar. Bu alanda bakteriler, tozlar ve mikroplar olduğu sürece, halk temiz bir ortamda ibadetini gerçekleştiremeyecektir. Tuşba Temizlik bu durumların farkında olarak en doğru hizmeti sunmayı amaçlar. Her bir alana özel farklı temizlik eşyaları getirir.

Cami Temizliğinde Ön Tespit:

Birçok temizlik firması, ön tespit ve inceleme hizmeti vermemektedir. Bu yüzden temizlik yapmaya gittiği yerlerde, yetersiz kalabilmektedirler. Ancak Tuşba Temizlik, ön inceleme hizmeti vererek temizlenecek alanın fiziki koşulları hakkında bilgi sahibi olur. Temizlenecek yerlere bakılır ve temizliği yaptırmak isteyenlerle konuşup özel istekleri göz önünde bulundurur. Bu sayede, temizlik günü geldiğinde tüm hazırlıklarını tamamlamış olur. Her alan özgü farklı temizlik malzemeleri getirir ve alanı daha önceden tanıdığı için çok daha hızlı temizlik yapar. Temizlik isteyen müşteri ile önceden konuşarak, hangi alanın nasıl temizlenmesi gerektiğini öğrenir. Bu şekilde müşteri memnuniyeti de sağlanmış olunur. Camilerin ibadet yeri olması sebebiyle, temizlik işlemi çok daha hassas yapılmalıdır. İbadet süreleri aksatılmamalı ve buraya gelen cemaatin sağlığı düşünülmelidir. Tüm bu durumları göz önünde bulunduran Tuşba Temizlik, cami temizliği işini hassasiyetle yürütür. İbadetler aksamaz, cami olması gerektiği gibi tertemiz olur. Camideki hiçbir eşyaya, seramiğe, cama ve halıya zarar verilmediği gibi, bu eşyaların ve alanların temizliği en profesyonel şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Temizliğin Püf Noktaları Blogumuz

İletişim Adreslerimiz :
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Pazar: 08:00 – 22:00

Tıkla Ara