Esenyurt Koltuk Yıkama

Esenyurt Koltuk Yıkama

Esenyurt’ta Koltuklarınızın Temizliği Bize Emanet

Tuşba Temizlik olarak Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ilçeleri ve çevresindeki yerlere her türlü temizlik hizmeti vermekteyiz. Bu temizlik hizmetlerinden biri de Esenyurt koltuk yıkama dır. Koltuklarınızı profesyonel ellere teslim edebilirsiniz.

Koltukların Temiz Olması Neden Önemlidir?

Koltuklar yaşam alanında en çok kullanılan eşyalardan biridir. Diğer eşya ise halıdır. Koltuk ve halılarınız bu yüzden fazla kir tutmaktadır. Koltuk özellikle insan vücuduyla temas eden bir eşya olduğu için temizliğine ayrıca dikkat etmek gerekmektedir. Koltukların kullanım sıklığından ve yapı malzemesinden kaynaklı olarak bakteri tutmaktadır. Ayrıca görülen kısımlar temiz olsa bile koltukların iç kısmında da kir ve bakteriler birikmektedir. Bu bakterilerden kurtulmak için düzenli olarak koltuk temizliği yapılmalıdır. El ile yapılan koltuk temizlikleri bu konuda çoğu zaman yetersiz kalabilir. Çünkü; mikropların gitmesi için gerekli olan gücü el ile sağlayamayabilirsiniz. Bu yüzden koltuk temizliğiniz için profesyonel bir yardım almanız en iyisi olacaktır.

Koltuklarınızın temizliğine dikkat ettiğiniz gibi yastıklarınızın da temizliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Koltuk yastıkları bazı durumlarda insan yüzü ve elleriyle fazla temas etmektedir. Bakterilerin çok olduğu bu yastıkları dilerseniz evinizde çamaşır makineniz aracılığıyla yıkayabilirsiniz. Ayrıca koltuklarınızın altının da kir ve mikrop tuttuğunu hatırlatalım. Düzenli olarak süpürge ve paspas aracılığıyla temizlenmesi gerekmektedir.

Koltuk temizliğiniz ile beraber halı temizliğinize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Halılar yerde bulunduğu için tüm kiri ve bakterileri çekmektedir. Halı temizliğinizi de profesyonel hizmet veren firmalar aracılığıyla düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

Koltuklarınızı Nasıl Temizliyoruz?

Biz bu hizmeti yerinde koltuk yıkama olarak vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, istediğiniz zamanda evinize veya işyerinize gelip koltuk temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemi gerçekleştirirken bazı konulara dikkat ediyoruz. Bunlardan birincisi; yıkama şeklidir. Bildiğinz gibi koltuklar genelde evde elle yıkanmaktadır. Fakat, bu yıkama şekli tüm kiri ve bakterileri yok etmemektedir. Biz koltuk yıkama işlemlerimiz sırasında teknolojik temizlik makineleri kullanmaktayız. Bu sayede koltukta bulunan çoğu kir ve bakterinin yok olmasını sağlayacak ısı ve güç sağlanmaktadır. Koltuklarınızın her yeri bu makine ile itinayla temizlenmektedir. Bu makinenin kullanıldığı ve kullanılmadığı alanlar arasındaki farkı denediğiniz zaman göreceksinizdir.

Evde koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz zaman dikkat ettiğimiz diğer bir konu ise kullandığımız temizlik ürünleridir. İnsan ile fazla temasta bulunan yer ve eşyaları temizlerken kullanılan ürünlere çok dikkat edilmelidir. Bu yüzden biz de koltuklarınızı yıkarken kimyasal olmayan ve alerjen içermeyen ürünler kullanıyoruz. Bu sayede koltukların temizlenmesi sırasında insan sağlığına zarar veren hiçbir madde kullanılmamış olunuyor.

Koltuk yıkama hizmetimizde dikkat ettiğimiz konu ise koltuğunuza uygun temizlik ürünü kullanmaktır. Özel yapım, sert, hassas, yumuşak, deri vb. koltuk çeşitleri için temizlik hizmeti vermekteyiz. Her türlü koltuğunuz için ayrı temizlik malzemesi kullanmaktayız. Böylece koltuklarınız zarar görmez ve istenilen sonuç elde edilmiş olunur. Bu işlem sırasında kullanılan temizleyici ürünlerin de kimyasal içermemesine dikkat etmekteyiz. Koltuklarınızın ve sağlığınızın zarar görmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Nasıl Size Ulaşabilirim?

Esenyurt koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak mı istiyorsunuz? O zaman yapacağınız tek şey bize telefon etmektir. Tuşba Temizlik‘e ait internet sitemizde bulabileceğiniz telefon numaraları ile 7 gün 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz. Telefonda bilgi alabilirsiniz. Bununla beraber hizmeti istediğiniz gün ve saati belirtebilirsiniz. Belirttiğiniz gün ve saatte profesyonel ekibimiz ile teknolojik ekipmanlarımız istediğiniz hizmeti size sağlayacaktır. Esenyurt dışında Beylikdüzü, Büyükçekmece ve çevresindeki diğer ilçelere de hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi telefon aracılığıyla bize sorabilirsiniz.

Esenyurt Temizlik Firmaları

Esenyurt Temizlik Firması

Esenyurt Temizlik Şirketi

Tıkla Ara