Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Şirketinizin dış cephesinde bulunan camlarınız çok mu kirlendi? Temizletmek mi istiyorsunuz? Cam temizliği için uygun fiyatlı ve kaliteli bir firma mı arıyorsunuz? Bu soruların hepsinin cevabını bulmuş oldunuz. Tuşba Temizlik ile dış cephe temizliğiniz artık çok kolay!

Firmamıza ait temizlik hizmetlerinden ayrarlanmak için yapmanız gereken tek şey internet sitemizde bulunan telefon numaraları aracılığıyla bizimle iletişime geçmektir. Yine aynı numaralar aracılığıyla temizlik sistemimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Esenyurt ve çevre ilçelere hizmet vermekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliği:

Hizmetlerimizden biri olan dış cephe cam temizliği ile binalarda bulunan camların dış tarafında biriken yağmur, rüzgar, kuş, yapışkan vb. lekelerden arındırılacaktır. Bu işlem hem tehlikeli hem de titizlik gerektiren bir işlem olduğu için profesyonel ekip ile çalışılması mutlaka önemlidir. Dış cephede bulunan camların temizliği için gerekli aletler bulunmadan yapılan işlem, bir hata sonucunda can kaybına neden olabilmektedir. Bu yüzden çok katlı bina camlarının dış cephesi için gerekli ekipman ve tecrübeye sahip kişiler ile çalışmak önemlidir.

Dış cephe temizliği için önemli unsurlardan biri ekipmanlardır. Dış cephe temizlik ekipmanları hem güvenli hem de sağlam olmak zorundadır. Bunun için özel araç temin edilmelidir. Bu temizlikler için iskele sistemi kullanılabileceği gibi makara – raylı sistem de kullanılabilir. Tuşba Temizlik olarak çok katlı binaların temizliğinde vinç  ve iskele sistemi kullanmaktayız. Vinç sayesinde yüksek yerlere ulaşılabilir ve güvenlik sağlanabilir. Vinç ile cama ulaşım sağlayan ekip elemanımız gerekli malzemeler ile temizliği sağlamaktadır. İskele sisteminde alana gidildikten sonra yapılan ilk şey iskele kurulumu olmaktadır. İskele çalışanların güvenliğini sağlamaya yönelik bir şekilde kurulmalıdır. İskelenin yanı sıra çalışanlar, dağcıların kullandığına benzer bir makara sistemiyle yukarı bağlı olmaktadır. Bu sayede iskelede bir sorun oluşursa çalışan zarar görmeden kurtulabilecektir. Temizlikte kullanılan maddeler hiç bir şekilde dış cephenize veya caplarınıza zarar vermeyecektir.

Cam temizliği neden önemlidir? Yüksek binalarda bulunan işşyerleri için prestij ve marka çok önemlidir. Bu unsurların önemini göstermek için işyeri kendi dış görünüşüne önem vermelidir. Yani gerek işyeri ortamının gerekse çalışanların, hem temiz hem de güvenilir gözükmesi gerekmektedir. İşyeri temizliğini sağlama konusunda biz size yardımcı olabiliriz. Çünkü; lüks ve görkemli bir binada hizmet verseniz de camlarınız kirli ise bu ilk dikkat çeken unsurlardan olacaktır. Camlarınız ve dış cepheniz için gerekli temizlik hizmetlerini bizim aracılığımızla sağlayabilirsiniz.

Dış cephede ekipman kullanımı neden önemlidir? Dış cepheye ait temizliklerde ekipman kullanımı ile daha yüksek yerlere en güvenli şekilde işlem yapılabilmektedir. Bu sayede daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Ekipman kullanımı ile temizlik malzemesi kullanımı da önemlidir. Temizlik malzemeleri, dış cepheye ve camlara zarar vermemelidir.

Başka Hangi Hizmetlerden Yararlanabilirim?

Tuşba Temizlik ile dış cepheye iat cam temizliği dışında şu hizmetlerden faydalanabilirsiniz:

 • Genel ev veya işyeri temizliği
 • Fabrika temizliği
 • Okul temizliği
 • Camii temizliği
 • Hastane temizliği
 • Otel temizliği
 • Villa temizliği
 • Banka temizliği
 • Zemin temizliği
 • Koltuk temizliği
 • Halı temizliği
 • İnşaat veya tadilat sonrası temizlik

Her türlü temizlik hizmetimize ait profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız bulunmaktadır. Temizlik hizmetlerini yürüttüğümüz teknolojik bir tesisimiz de bulunmaktadır. Bu tesiste halı ve koltuk gibi taşınabilir eşyaların temizliğini yapmaktayız. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet arayanların firmamız ile iletişime geçebilir. Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Avcılar ilçelerinin yakınındaki yerler için sağlanan temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Esenyurt Temizlik

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Esenyurt Koltuk Yıkama Firmaları

Tıkla Ara