Esenyurt’ta Villa Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Villa Temizliği Yapan Firma

Esenyurt temizlik firması olarak sizlere her alanda ve her ihtiyacınıza göre temizlik hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda evlerinizi, işyerlerinizi, ofislerinizi, apartmanlarınızı, iç ve dış camlarınızı ve merdivenlerinizi kaliteli ve özenli davranarak temizliyoruz. Bütün bunları yaparken de sizlerin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak ilkesi ile yapıyoruz. Bu ilke kapsamında ise bazen hafta sonu bazen ise belirli tatil dönemlerinde villalarınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumlarda ise villalarınıza gittiğinizde, çoğunlukta kullanılmadığı için temizliğe ve bakıma ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaçları ise sizlerin bireysel olarak karşılaması imkansıza yakın olabiliyor. Tam bu durum ve zamanlarda ise bizler, Esenyurt temizlik şirketi olarak sizler için hazır bulunuyoruz.

Villa Temizliği de Yapıyoruz!

Bunca yıldır edindiğimiz tecrübeler ile birlikte sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi geliştiriyor ve hizmet alanımızı da genişletiyoruz. Bu doğrultuda siz kıymetli müşterilerimizin villalarını da en köşesine kadar detaylıca temizliyoruz. Temizlik işlerini profesyonel ekibimiz ile ve son kalitede temizlik malzemelerimiz ile yapıyoruz. Standart evlere göre daha büyük olan bu konutlar, daha fazla çaba ve daha fazla emek sarf edilmesine neden oluyor. Sadece içi olarak düşünmemek gerekiyor, bu villaların bahçeleri ve havuzları da olabiliyor. İstanbul Esenyurt’ taki en iyi temizlik firması olarak, şehir merkezlerindeki, apartmanlardaki ufak daireleri nasıl kaliteli temizliyorsak, bunlara göre kat ve kat büyük olan villaları da o kalitede temizliyoruz. Villaları bireysel temizlemek de yine standart evlere göre kat ve kat daha zordur. Günlerinizi alabilecek bir temizleme işinden kurtulmanız ve verimli bir sonuç elde etmeniz için biz sizlere hizmet vermekteyiz.

Villa Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sizlerin sadece yazları veya bunun gibi dönemlerde gidip kaldığı evler olan villalar kullanılmadığı sürece tozlanıyor ve kirleniyor. Sürekli içerisinde yaşıyor olsanız bile, iş yoğunluğunuz ve başka işleriniz olması nedeniyle de bu villaları temizleyemeyebiliyorsunuz. Bu yüzden de Esenyurt ev temizliği için şirket aradığınız gibi villa temizliği için de bir temizlik şirketi arıyorsunuz. Araştırmanız sonucunda bizimle irtibata geçtiğiniz de biz sizden detayları öğreniyoruz ve anlaştığımız takdirde villanızı pırıl pırıl yapıyoruz. Pırıl pırıl yapma aşamasında dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmakta. Bu hususlar;

  • Temizleme ürünlerinde bulunan kimyasala dikkat ediyor, nereye uygunsa onu kullanıyoruz,
  • Bahçelerin temizliğinde özenli ve titiz davranıyoruz,
  • Banyo, tuvalet ve mutfaktaki fayanslarınızın temizliği aşamasında dikkatli oluyoruz,
  • Evde zarar görmeye müsait eşyaların üzerini güvenli hale getirecek şekilde kapatıyoruz,

Bu gibi konularda dikkatli davranıyoruz. Özellikle temizlik ürünü seçimi en çok dikkat ettiğimiz konudur. Evde sizlerin soluyacağı havaya karışacak olan temizlik ürünü içerisindeki kimyasal, size, evde ufak yaştaki çocuklara, yaşlılara varsa evcil hayvanınıza sağlık problemi oluşturabilir. Alerjik tepkimeler verebilir. Hastanelik sorunlar oluşturabilir. Tüm bu ihtimaller göz önünde bulundurularak bir temizlik ürünü seçiyoruz.

Villa Temizlik Aşamaları Neler?

Anlaştığımız gün ve saatte Esenyurt temizlik şirketlerinden birisi olarak en kısa sürede adresinize geliyoruz. Adresinize temizlik için gelmeden önce bir ekibimiz daha önce zaten keşif için ve ne tür malzemeler gerektiğini belirlemek için gelmiş oluyor. Daha sonra varsa sizin ekstra olarak istekleriniz, onları gerçekleştiriyoruz. Daha sonra, önceden gelen ekibimiz bazı ön hazırlıkları villada hazır hale getirmiş oluyor. Anlaşmamız ne içeriyorsa, ne kadar temizlik içeriyorsa o kadarını kısa sürede bitirmeye ve villayı size teslim etmeye çalışıyoruz. En ince ayrıntısına kadar temizlediğimiz villanızı size teslim ettikten sonra sizin memnun kalmanız ise bizim için en önemli bir faktör oluyor. Memnun kalmadığınız yerleri ise tekrar temizliyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt Uygun Fiyatlı Temizlik Firması

Esenyurt Ekonomik Temizlik Şirketi

Esenyurt’ta Apartman Bodrumu Temizliği Yapan Firma

Tıkla Ara