Esenyurt Uygun Fiyatlı Temizlik Firması

Esenyurt Uygun Fiyatlı Temizlik Firması

Esenyurt’taki temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız siz kıymetli müşterilerimiz için her türlü temizlik hizmeti ve işini yapmaktadır. Bu işler kapsamında da kurulduğumuz günden bu yana her zaman kaliteli ve özenli çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmaların sonucunda da siz müşterilerimiz tarafından çevrelerine önerilen ve sektörde lider firma konumuna gelmiştir. Beylikdüzü ve Esenyurt ilçe çevrelerinde yapmış olduğumuz hizmetlerde profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Yaptırmak istediğiniz temizlik işini ister bizi arayarak, isterseniz de ofisimize gelerek tarif edebilirsiniz. Burada nasıl bir temizlik hizmeti istediğinizin detaylarını bizlere aktardığınız zaman bizler sizlere tavsiyelerde bulunuruz. Esenyurt temizlikçi firma olarak tek bir hizmet olmamakla birlikte birden fazla alanda işler yapmaktayız.

Temizlik Yaptığımız Alanlar

Herkesin geçimini sağlamak için bir işi olduğu için ve günlerinin birçoğunu işyerlerinde geçirdiği için evlerini temizlemeye fırsatları pek kalmıyor. Sabah erkenden çıkıp bazen akşam geç saatlere kadar eve giremediği oluyor. Bu gibi durumlarda da dinlenmek isteyeceğiniz için bir de temizlik yapmakla uğraşmak istemiyorsunuz. Bir de temizlik sektöründe açılan sürekli yeni firmalar sizlerin ihtiyaçlarını gidermek için adeta yarışıyor. Firma olarak bizler, sizler için Esenyurt günlük ev temizliği işi haricinde yaptığımız birçok hizmet daha bulunmakta. Bunlardan bazıları;

  • Dükkân, mağaza ve ofis temizliği,
  • Apartman, merdiven temizliği,
  • İnşaat sonrası veya tadilat sonrası temizliği,
  • Okul ve hastane temizliği,
  • Fuar ve stant temizliği,
  • Dış cephe ve cam temizliği,

Gibi temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu temizlik işlerinde de son derece özenle, titizlikle ve dikkatle çalışıyoruz.

Temizliği Nasıl Yapıyoruz?

Çeşitli sebeplerden dolayı temizlik yapamıyor oldunuz ve devamında da bir firmaya temizlik yaptırmaya karar verdiniz. Temizletmek istediğiniz ortam ofisiniz olduğunu varsayalım. Genel olarak iş yerlerini bu şekilde temizliyoruz. Tabi ki boyutuna, içerisindeki malzemelere göre çeşitlilikler gösterecektir. Ofis temizliği için bizimle bir iletişim kanalından iletişime geçtiniz. Yoğun olan işleriniz arasında ofisinizi temizleyebileceğimizi ve bunun ücretini sordunuz. Biz burada ücreti bizim değil sizin belirleyeceğinizi belirtmek istiyoruz. Çünkü temizletmek istediğiniz alanın ne kadarını temizleteceğinizi, hepsini mi yoksa bir bölümünü mü gibi ya da o ortamda bulunan eşyaların da genel bir temizliği yapılacak mı gibi kriterlerin etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar üzerinde anlaştıktan sonra temizlenecek olan ofisinizin adresine geliyoruz. Burada gerekli ön incelemeler ile Esenyurt ev temizliğinde olduğu gibi temizlik günü nelerin lazım olabileceğini inceliyoruz. Temizlik günü geldiğinde ise konuştuğumuz tarih ve saatte orada oluyoruz. Ofisinizin köşe bucak her yerini pırıl pırıl yapıyoruz.

Kullandığımız temizleme ürünleri ise ofisinizde bulunan yüzeylere ve eşyalara zarar vermeyecek, ortamda bulunan sizlere ve diğer canlılara herhangi bir alerjik etki yapmayacak özelliklerde olmakta. Bu detaya dikkat etmediğimiz zaman sizin sağlığınıza karşı olumsuz davranışta bulunmuş oluruz ve bizim için ilke niteliğinde olan müşteri memnuniyetini kazanma kapsamında hiç etik davranmamış oluruz. Temizliğinize bütün odalarda bulunan kapı ve camları da silmekle devam edip bitirdikten sonra getirdiğimiz gerekli araç gereçleri toparlayarak hizmeti sonlandırıyoruz.

Firma Olarak Temizlik Hizmeti Ücret Talebimiz Nedir?

Tek bir konu veya kıstas üzerinden bir temizliğin ücreti şu kadardır dememekteyiz. Bahsi geçtiği gibi birçok alanda temizlik hizmetini Esenyurt temizlik şirketi olarak sürdürüyoruz. Bunlarında kendi içerisinde bir sürü seçenekleri olabilir. Yerinde yıkama, günlük veya anlaşmalı temizlik, yarım gün temizlik gibi bir sürü detay bulunmakta. En sağlıklı bilgilendirme için siz, web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizi arayarak iletişime geçerseniz daha iyi olur.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Ofis Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Tadilat Sonrası Temizlik Yapan Firma

Esenyurt’ta Villa Temizliği Yapan Firma

Tıkla Ara