Esenyurt’ta Dokuma Halı Yıkayan Firma

Esenyurt’ta Dokuma Halı Yıkayan Firma

Esenyurt’ta halı yıkamacılar firmalarından birisi olarak sizlere kurulduğumuz günden bu yana en titiz halı yıkama hizmetlerini sunmaktayız. Yıkadığımız halılarınız ilk günkü gibi olmakta. Canlılığını kaybeden renklerini geri kazanmaktalar. Halı yıkama işi özen ve dikkat gerektirmekte. Daha önceki yıllarda halı yıkama fabrikaları açılmadan önce insanlar halılarını evlerinin önünde veya çatılarında yıkardı. Hem nüfus artışı ile sokakların buna elverişli olmamaya başlaması hem de artık insanların vakit ayırmak istememesi gibi nedenlerden dolayı artık halıları yıkatmaya vermekteler. Bir hafta sonumuz var onu da halı yıkamaya mı ayıralım fikri ile zaten çalışan insanlar bir günlerini tatil yaparak geçirmek istiyorlar. Gayet haklılar. Hem zamandan hem de halı yıkarken kaybedilen su ile oluşan masraftan bir nevi tasarruf ediyorlar. Özellikle kendi başlarına yıkamaya kalktıkları zaman ise bu işlem çok fazla verimli olmuyor. Esenyurt ucuza halı yıkama işlemi veren firmamız, sizlerin zamanınızı kullanmanızı, fazla bir maliyet tutmadan ve kaliteli bir biçimde halılarınızı yıkatmanızı sağlıyor.

Halılarınızı Neden Yıkatmalısınız?

Halılar, evlerde koltuklardan sonra en dikkat çeken ve en çok yer kaplayan eşyalardan birisidir. Bu eşyalarda evlerinizin görüntüsünü güzelleştirmek adına güzel renklere ve desenlere sahiptirler. Fakat kullanıma bağlı olarak ise biriken kir ve tozlar o renklerin canlılığını yitirmesine neden olabilirken daha tehlikeli olarak sizlerin sağlığını riske atmakta. Sizler Esenyurt halı yıkama işlemini yapmayıp bunu geçiştirseniz de arada, zaman zaman elektrikli süpürgeniz ile bunları süpürüp tozunu ve kirini almaya çalışırsınız. İlk baktığınız da işe yaramış gibi görünebilir fakat aslında öyle değildir. Çünkü çok ufak boyutlarda olan bu atıklar halıların diplerine, dokularına yerleşerek orada süpürgenin temizleyemeyeceği noktalara sabitlenirler. Orada sürekli kalan bu tozlar zararlı bakteri ve mikroorganizmalar içerir. Siz de evinizde veya ofisinizde bulunan bu halılar ile temas halinde olduğunuz için ister istemez bunlar ile etkileşime geçmek zorunda kalıyorsunuz. Bu da sizlerin sağlık problemi yaşama riskini doğuruyor. Esenyurt ucuz halı yıkama fırsatı sunan firmamız bu tip problemler ile sizlerin karşılaşmaması adına çalışmaktadır.

Halılarınızı Neden Bize Yıkatmalısınız?

Sizlere sunduğumuz her temizlik hizmeti kapsamında her zaman en detaylı ve en kaliteli olanını sumaya çalışıyoruz. Bu hizmetler kapsamında, evlerinizi, ofislerinizi temizlemek gibi ortam temizliklerinin yanı sıra koltuk, yatak, yastık, yorgan ve halılarınızı da özenle yıkıyoruz. Siz istediğiniz zaman bizimle iletişime geçtikten sonra, isterseniz evinizde bulunan halıları hiç taşımaya gerek kalmadan olduğu yerde yerinde halı yıkama hizmeti kapsamında pırıl pırıl yaparken, isterseniz de adresinize gelerek yıkatmak istediğiniz halıyı alıp fabrikamızda yıkayabiliriz. Bu karar tamamı ile size kalmış ve her iki hizmet kapsamında da en iyi verimi alacağınızı garanti ediyoruz. Yıkatma işleminden memnun kalmadığınız takdirde ise ücretsiz olarak tekrar yıkama hizmeti veriyoruz.

Dokuma Halı Yıkama Yapıyoruz

Halı yıkama işlemleri arasında evde veya fabrikamızda olmak üzere iki seçeneğimiz mevcut. Bunlardan herhangi birini seçmeniz, halınızın güzel yıkanmaması adına bir ihtimal doğurmuyor. Halılarınızı yüzeyine uygun bir biçimde yıkıyoruz. Bazı el dokuma halılarını fabrikada dahi olsa, makineyle değil elimizle yıkıyoruz. Günümüz halı yıkama makinelerinin, sizler için hem maddi hem manevi değeri çok yüksek olan el dokuması halılarınızı yıpratma riski bulunuyor. Buna karşılık profesyonel ekibimiz ve halının yüzeyine uygun temizlik ürünlerimiz ile halınızı yine ilk günkü haline getiriyoruz. Bu gibi detayları göz önünde bulundurarak sizlerin halılarınızı yıpratmadan tekrar adreslerinize yolluyor ve kullanıma hazır hale getiriyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Daire Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Dokuma Halı Yıkayan Firma

Esenyurt’ta Dükkân Temizliği Yapan Firma

Tıkla Ara