Esenyurt’ta Dükkân Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Dükkân Temizliği Yapan Firma

Esenyurt temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekte. Dilediğiniz gün ve saatlerde sizlerin ofisi, iş yeri veya dükkânlarının temizliğini yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli temizlik ürünlerimiz ile bu hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz bu hizmetleri Esenyurt ve çevresinde kaliteli, güvenli ve titiz çalışmalar ile bitirerek en iyi temizlik firması haline gelmeye çalışıyoruz. Bunun sonucu olarak da sizlerin tavsiyelerinde yer almak ve memnuniyetini kazanmak bizlerin temek ilkesi olarak öne çıkmakta.

Temizlik Hizmetlerimiz Nasıl?

Günler geçtikçe ve nüfus arttıkça insanlar temizliklerini kendileri yapmak yerine biz Esenyurt temizlik firması gibi firmalara yaptırmakta. İnsanların işleri arasında bir de temizliklerine ayıracakları çok fazla zamanı bulunmamakta. Kısa zaman ayırdıklarında ise bu temizlikler çok verimli olmamakta. Bizler ise bu verimi tam manası ile sağlamak ve sizlerin yaşam alanı, çalışma alanı gibi alanları temizlemek ve ferah hale getirmekteyiz. Alanında uzman, deneyimli ve bilgili ekip arkadaşlarımız yaptıkları bu temizlikler ile sizlerin bu alanlarda rahat bir biçimde vakit geçirmelerine yardımcı olmakta. Gelişen teknoloji ile birlikte de kullandığımız son teknolojiye sahip temizlik makineleri bu temizlik hizmetlerinin hızlanmasını sağlamakta. Sonuçta temizlik kusursuz olabilir fakat aynı zamanda hızlı da olmak zorunda. İşte bu nokta da biz firma olarak sizlere hem en kaliteli hem de en hızlı temizlik hizmetini vermekteyiz.

Dükkân Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Gününüzün birçok saatini çalışma ortamlarınızda, ofislerinizde, iş yerlerinizde veya da dükkânlarınızda geçiriyorsunuz. Burada geçirdiğiniz vakitlerde çok fazla insan ile de iletişim ve temas halinde olabiliyorsunuz. Siz iletişim ve temas halinde oldukça, dükkânınıza giren çıkan insan sayısı da artmış oluyor. Bu yüzden de sürekli bir hareketliliğe maruz kalan dükkanınız günlük olarak tozlanmakta ve kirlenmekte. Siz de bir de işinizi bırakıp bu temizlik ile uğraşamayabiliyorsunuz. Kirlenen dükkan hem görüntü açısından kirlilik oluştururken hem de sizin ve müşterilerinizin sağlığını olumsuz etkilemekte. Bu olumsuz etkinin önüne geçmek için ise bir temizlik firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bizler Esenyurt temizlik şirketi olarak, sizlerin dükkanlarını hem göze hoş gelecek bir biçime getirirken hem de hijyenik bir biçime getiriyoruz. Temizlik aşamalarımız esnasında;

  • Dükkanda bulunan bütün cam ve çerçeveleri siliyoruz,
  • Gider noktalarında tıkanma vs. varsa onları açıyoruz,
  • Dükkanın bütün köşelerini, kenarlarını tertemiz ve pırıl pırıl olacak şekilde süpürüyoruz,
  • Dükkan içerisinde varsa mutfaktaki ve diğer alanlardaki mermer ve fayansları siliyoruz,
  • Dükkan içerisinde bulunabilecek olan mobilya tarzı eşyalarınızın da kaba bir temizliğini yapıyoruz,

Bahsedilen bu adımlar sizlere verdiğimiz dükkan temizliği hizmetinin genel adımları. İçerisinde çok daha fazla hizmet ve detay bulunmakta. Bunları bizim firmamız ile görüştüğünüz zaman öğrenebilirsiniz.

Dükkân Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında, temizlik sektöründe sizler için ne kadar faydalı tecrübeler edindiysek hepsini uygulamaktayız. Esenyurt’ ta ev temizliği veya dükkânlarınızı bizlere temizlememiz için emanet ettiğiniz de bizim önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyeti olmuştur. Temizlik esnasında da, temizlediğimiz ortamda bulunan eşyalara veya temizlediğimiz ortamın kendisine zarar verecek veya tahribat oluşturacak herhangi bir temizlik ürünü kullanmayarak Esenyurt temizlik işlerini yapıyoruz. Aynı şekilde ekip arkadaşlarımız da sizlere bu hizmeti sağlarken son derece titiz ve özenli çalışmakta. Sadece çalışma ortamına değil, çalışma ortamında siz veya bulunması muhtemel müşterilerinize de herhangi bir alerjik oluşturmayacak temizleyiciler kullanmamaya özen gösteriyoruz. Bu hizmetler kapsamında da sizlerden her zaman en uygun ücretleri talep etmeye çabalıyoruz. Fiyat konusunda daha detaylı hizmet almak için bizimle görüşebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Apartman Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Banka Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Cami Temizliği Yapan Firma

Tıkla Ara