Esenyurt’ta Banka Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Banka Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ taki temizlik şirketlerinden birisi olarak sizlerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik temizlik hizmetleri vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana siz kıymetli müşterilerimizin birçok ihtiyacını karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda yaptığımız temizlik hizmetlerinden bazıları;

  • Ev temizliği,
  • Ofis ve iş yeri temizliği,
  • Apartman temizliği,
  • İç cephe ve dış cephe temizliği,
  • İnşaat ve tadilat sonrası temizlik,

Gibi çeşitli temizlik hizmetleri vermekteyiz. Şuan burada yazmayan birçok temizlik hizmetimiz de mevcuttur. Bu temizlik hizmetleri kapsamında sizlerin memnuniyetini kazanmak için titiz ve özenli çalışmaktayız. Profesyonel olarak işini severek yapan personel arkadaşlarımız ile her türlü kiri, tozu ve pisliğin üstesinden gelebilecek temizlik ürünlerini ve temizlik makinelerini kullanmaktayız.

Banka Temizliği Yapıyoruz

Yaptığımız hizmetlere ek olarak sizler için bankaların temizliğini de yapıyoruz. Bankalar, çok sayıda insanın bir gün içerisinde çeşitli işlerini halletmek için gittiği mekanlardır. Bu mekanlar dışarıdan gözümüze sürekli temiz ve hijyenik gelmektedir. Evet, böyle de olması gerekir. Bankaya gelen müşteriler her zaman direkt olarak işlerini halletmemekte. Bazen sıra beklemekte, ortak bekleme alanlarında sandalyelerde oturmakta ya da ATM’ lerde işlemlerini halletmeye çalışmakta. Bu kadar insanın bu ortamlara dışarıdan geldiğini de düşündüğümüz zaman ortaya muazzam derece de bir bakteri alış verişi çıkmakta. Bu da sizlerin sağlığını tehlikeye atmakta. Ayrıyeten de bankanın gözümüze hoş geldiği temiz halinin de devamının olması gerekmekte.

Banka Temizliği Nasıl Yapılır?

Her temizlik hizmetinde olduğu gibi banka temizliği yapmanın da kendine has incelikleri ve püf noktaları bulunmaktadır. Tabi ki biz Esenyurt banka temizliği hizmetini siz değerli müşterimizin istekleri doğrultusunda revize edebiliyoruz. İsteğini ve ihtiyacınızı bize söylediğiniz zaman temizlenmesini istediğiniz bankanın pırıl pırıl olması işlemini artık biz büyük dikkat ve özenle yapıyoruz. Sizler, bize bankayı temizletmek üzere talepte bulunduğunuz zaman, biz temizlenecek banka için öncelikle keşif mantığına bir ön inceleme yapıyoruz. Bu ön inceleme ile bankada ne kadar temizlik ürünü, hangi temizlik ürünü kullanılacak gibi detayları hesaplıyor gerekli diğer bilgileri sağlıyoruz. Bu bilgiler arasında da hangi makineler gerektiği de bulunmakta. Daha sonra ise sizin istediğiniz saatte, bu akşam mesai saati dışı da olabilir, o saatte geliyoruz ve temizlik işlemine başlıyoruz.

Banka Temizliği Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bankanızı temizlemek üzere anlaştık ve temizlediğimiz gün ve saatte geldikten sonra öyle kabaca ve özensizce temizlik yapmıyoruz. Yıllardır edindiğimiz tecrübeler ışığında ve profesyonel ekibimizin deneyimleri ile sizlere en kaliteli banka temizliği hizmetini Esenyurt temizlik firması olarak vermeye gayret ediyoruz. Bu kapsamda banka temizliği esnasında hiçbir müşterinin işleminin aksamaması gerekiyor. Dikkat edilen hususlardan bazıları;

  • Camların içeriden ve dışarıdan güzelce silinmesi,
  • Zeminin silinerek parlatılması,
  • Herhangi bir müşteri işlemine mani olunmaması,
  • İsteğe bağlı olarak çeşitli eşya temizliği,

Gibi hususlar müşterilerimizin istek ve ihtiyacına göre şekillenmekte. Bu temizlik işlemlerinde de cama ve zemine uygun temizlik ürünü kullanılır. Temizlik sonrası müşterilerin dikkat etmesi adına yere uyarıcı levhalar koyulur. Esenyurt temizlik işleri yapan firma olarak, yaptığımız her işte olduğu gibi banka temizliği işinde de isteklerinizi en dikkatli bir biçimde yerine getiriyoruz. Çalışmalarımızın özen ve titizlik ile yapılması sonucu sektörde lider olmak ve sizlere daha iyi hizmet vermek nihai hedefimizdir. Bütün bu hizmetler kapsamında ve hizmetin detayları doğrultusunda en uygun Esenyurt ev temizliği fiyatında olduğu gibi bu banka temizliğinde de piyasa fiyat ortalamasında bir fiyat sunmaktayız. Daha detaylı fiyat bilgileri için bizimle telefondan veya ofisimize gelerek yüz yüze konuşabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Koltuk Yıkayan Firma

Esenyurt’ta Mağaza Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Mermer Temizliği Yapan Firma

Tıkla Ara