Esenyurt’ta Koltuk Yıkayan Firma

Esenyurt’ta Koltuk Yıkayan Firma

Esenyurt temizlik firmaları arasından en iyi firmalardan biri olmak için sürekli çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler, alanında deneyimli ve yüksek oranda bilgili personel arkadaşlarımız ve kaliteli makinelerimiz ile yapılmakta. Oturma grubu veya koltuklarınızı yıkarken, onlara kesinlikle zarar vermeyecek ve tahribat oluşturmayacak temizleyiciler kullanmaktayız. Ofis veya evlerinizde bulunan bu koltuk veya oturma grupları onları kullanan kişi sayısına göre ve bulunduğu ortamın temizliğine göre parametrelere bağlı sıklıkta kirleniyor ve yıkanmaya ihtiyacı oluyor. Yıkanma ihtiyacı gelmiş bir koltuğu fark etmediğiniz de hala onları kullanıyor, gerek otururken gerekse de yatarken onlar ile temas halinde oluyorsunuz. Bu da onlar üzerinde biriken tozların içerisinde oluşan bakteriler ile tanışmanıza neden oluyor.

Bu bakteriler ilk başlarda sizde belirli sağlık sorunlarına neden olmasa da, zaman geçtikçe sizlerin sağlığına olumsuz etkiler vermekte. Evinizde bulunan ufak yaşlardaki çocukların bu bakteri ve organizmalardan korunmaya daha fazla ihtiyacı olmakta. Kirlenen, rengini yitiren ve kararan bu koltuklar evinizde güzel olmayan görüntüler oluşmasına neden oluyor. Koltuk temizleme ilaçları gibi çeşitli ilaçlar ile siz bu olumsuzlukları önlemeye çalışsanız da bunda pek başarılı olamamaktasınız. Biz firma olarak, sizlere deneyimli ekip arkadaşlarımız ile bu hizmeti uygun fiyatlara sunmaktayız.

Koltuk Yıkatma Fiyatları Ne Kadar?

Kurulduğumuz günden bu yana sizlere sunduğumuz bütün hizmetlerde kaliteyi hat safhada tutmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Bu kaliteyi sağlarken de kesinlikle hiçbir temizlik ürününü kalitesiz veya verimsiz olanından seçmedik. Aynı şekilde temizlik personeli arkadaşlarımızın da gerek yetersiz olduğu konularda eğitim almasını sağladık ve eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olduk. Şu anda sizlerin hak ettiği kaliteli hizmeti sunarken de hiçbir masraftan uzaklaşmayarak en iyi ve son teknolojiye sahip makineleri kullanıyoruz. Buna bağlı olarak da Esenyurt koltuk yıkama fiyatları ortalamasını geçmeyecek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Daha detaylı fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Koltuklarınızı Özenle Yıkıyoruz

Sizlere sunduğumuz birçok farklı temizlik hizmetinin yanında koltuk yıkama hizmetini sağlarken de büyük dikkat ve özenle çalışıyoruz. Koltuk yıkatmaya karar verdiğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve sonra da bize gerekli detayları verebilirsiniz. Biz de sizin koltuğunuzun olduğu yere gelerek eşyalarınızı alırız. Aldığımız eşyalarınız taşınma esnasında başka bir kirlenme veya herhangi bir sorun ile karşılaşmasın diye nakliye araçlarının da temizliğine dikkat ederiz. Yıkanma işlemi için firmamıza gelirken de size geri dönerken de koltuklarınız özenle sarılır ve paketlenir. Dikkat ve özenle çalışan personellerimiz ise tecrübesi sayesinde bu işlemleri kısa sürelerde bitiriyor ve sizlere tekrar kullanmak üzere teslim ediyor. Bütün detaylara dikkat ediyoruz ve bu yüzden de sizleri memnun bırakıyoruz. Koltuk yıkama yaptıranlar arasında hiçbir müşterimiz şikâyetçi olmamıştır.

Koltuklarınız İstediğiniz Yerde Yıkıyoruz

Zamanla kirlenen koltuklarınızı veya oturma gruplarınızı firmamız fabrikalarında yıkayabiliyoruz fakat isterseniz de evde koltuk yıkama işlemi yapabiliyoruz. Sizin tercihinize göre biz ister adresinize gelerek koltuklarınızı yıkayabiliriz ya da tam tersi olarak adresinizden koltukları paketleyip alarak firmamıza götürüp yıkayabiliriz. Bu karar tamamı ile size kalmış, bu iki hizmette de koltuklarınız özenle ve dikkatle yıkanmakta olup hiçbir fark olmamakta. Tek fark ise fiyat farkı, onun da sebebi ise nakliye işlemi ile ek bir emek sarfiyatı olması. Temizleme açısından veya yıkama açısından hiçbir fark bulunmamakta. İkisinde de koltuklarınızın kumaşına zarar vermeyecek temizlik ürünleri kullanıyor ve bu ürünlerin de evde yaşayan siz veya evcil hayvanınıza yan etkisi olmamasına göre seçiyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Gündelik Temizlik Yapan Kadın Tavsiyesi?

Esenyurt’ta Halıfleks Yıkayan Firma

Esenyurt’ta İşyeri Temizliği Yapan Firma