Esenyurt’ta Halıfleks Yıkayan Firma

Esenyurt’ta Halıfleks Yıkayan Firma

Esenyurt halı yıkama işi olarak sizler kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden hizmetler veren firmamız, sunduğu birçok temizlik ve yıkama işi gibi halıfleks yıkama hizmetinde de öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Halıfleks yıkamada sunduğumuz profesyonel hizmet desteğiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Halı veya halıflekslerinizi yıkatmanız sizlerin evinizin görüntüsü ve sizlerin kendi sağlığı açısından büyük önem taşımakta. Zamanla kullanıma bağlı olarak toz ve kirleri içerisinde biriktiren halıfleksleriniz, içerisinde biriken bu tozlar yüzünden bakteri ve zararlı mikroorganizmalar oluşmasına neden olmaktadır. Sizler evinizde veya ofisinizde kullandığınız bu halıfleksler ile ister istemez temas halinde oluyorsunuz ve bu zararlı bakteriler ile etkileşime geçiyorsunuz. Bu da sizin sağlığınız açısından bir süre sonra olumsuz sonuçlar doğurmaya neden oluyor.

Bir diğer problem olan, evinizin görüntüsünü bozma konusu ise, zamanla kirlenen halıların renkleri kararıyor, üzerinde elektrik süpürgelerinin çekemediği veya kaza ile dökülen sıvıların lekeleri duruyor. Bu da evinizin güzel atmosferini bozuyor. Bizler Esenyurt temizlik firması olarak sizlerin bu gibi problemlerini çözmek için yıllardır dikkatle ve özenle çalışmaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile her türlü halı ve halıflekslerinizin temizliğinin üstesinden geliyoruz.

Halıfleks Temizliğinde Dikkat Ettiklerimiz?

Evlerinizin oturma odaları veya salonlarında en çok göze çarpan olan koltuklardan sonra ikinci sırada olan halı veya halıflekslerinizi yıkatmaya karar verdiğinizde hiç şüphe etmeden bize yıkatabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve ferah bir ortamı olması adına çok kaliteli temizlik ürünleri kullanmaktayız. Bu temizlik ürünleri arasında doğal olanları olduğu gibi kimyasal olanları da mutlaka olmakta. Fakat kimyasal olan temizlik ürünlerinin bazıları evinizde bulunan evcil hayvanlarınıza, bitkilere, ufak yaşlardaki çocuklara veya sizlere yan etkileri olabilmekte. Bu yan etkilere ve alerjik tepkimelere sebebiyet vermeyecek olan temizlik ürünlerini Esenyurt temizlik şirketi olarak kullanmaktayız. Aynı zamanda sizlerin sağlığını olumsuz etkilememenin yanında, temizliğini yapacak olduğumuz halı veya halıfleksin de ömrünü azaltmayacak ve onun dokusunu yıpratmayacak olan bu zararsız kimyasal ürünleri tercih ediyoruz.

Halıflekslerinizi İstediğiniz Yerde Yıkıyoruz

Evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan halıları veya halıfleksleri siz istediğiniz takdirde hiç taşımaya gerek kalmadan olduğu yerde yerinde halı yıkama işlemi yaparak yıkıyoruz. Beslediğiniz evcil hayvanınızın; tüyleri bu halıların diplerine saklanmış ve elektrik süpürgesi ile ne kadar uğraşsanız da çıkmamışsa halı yıkatmaya karar vermiş olabilirsiniz. Teknoloji ve temizlik sektörü bu kadar gelişmediği yıllarda halılarımızı kendimiz evlerimizde veya sokaklarda yıkardık fakat hem iş yoğunluğu gibi nedenlerden hem de halı yıkatmanın daha kolay yolu olduğundan artık bu fikirden vazgeçmiş durumdayız. Bu nedenlerden dolayı da halımızı bir de taşıtmak veya geri teslim almak gibi işler ile uğraşmak istemediğimiz zaman evimizde bulunan halıfleksi olduğu yerde yıkatabiliyoruz. Bu nokta da bizler adresinize gelerek halınızı özenle ve titizlikle yıkıyoruz.

El Dokuması Halıfleks Yıkama

Evinizde veya kendi tesisimizde yıkayacak olduğumuz halının; yüzeyine ve dokusuna uygun temizlik malzemeleri ve son teknolojiye sahip makineler ile halınız içerisinde biriken tozu, kiri ve pisliği titizlikle temizliyoruz. El dokuması halı veya halıflekslerin yıkanma işleminde dokularının zarar görme ihtimali daha yüksek olabiliyor. Bu tip halılar hem maddi hem manevi açıdan daha değerli oldukları için fabrika üretimi halılara göre daha fazla dikkat gerektiriyor. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ile bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz. Bu tip Esenyurt temizlik işleri ve yıkama hizmetlerimizin karşılığı olan fiyatlandırma için ise bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Okul Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Stant Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Temizlik Ücretleri Ne Kadar?