Esenyurt’ta Temizlik Ücretleri Ne Kadar?

Esenyurt’ta Temizlik Ücretleri Ne Kadar?

Esenyurt’taki temizlik şirketlerinden birisi olarak sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Temizlik konusu siz değerli müşterilerimiz açısından çok önemli bir konu. Çünkü eviniz veya iş yeriniz temiz olmadığı zaman doğrudan sağlığınızı ilgilendirmektedir. Zamanla köşelerde biriken tozlar ve kirler yine zamanla zararlı bakterilerin oluşmasına neden olacaktır. Bu bağlamda düşündüğümüz zaman da sizlerin bu bakterileri temizlemesi, çalıştığınız için veya başka sebeplerden bazen mümkün olmamaktadır. İhtiyacın artması ile temizlik şirketleri de çok fazla artmış bulunmakta. Bu yüzden de ortamda bir rekabet bulunmakta. Bizler firma olarak sizlerin temizlik işlerini yıllardır yapmaktayız. Bu hizmetleri hem kaliteli hem de güvenli yapmak zorundayız. Çünkü sizlerin memnuniyetini sağlamak için ve sektörde lider konuma gelmek için çabalıyoruz.

Temizlik Hizmetlerinizde Bizi Tercih Edin!

Kurulduğumuzu günden bu yana deneyimli Esenyurt temizlik elemanı personellerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet alanlarından bazıları;

  • Yaşam alanı olan evleriniz,
  • Çalışma alanı olan ofisleriniz,
  • Kalabalık yaşam alanı olan apartmanlar,
  • Ortak çalışma alanı olan iş yerleri,
  • Eğlenmenize ve vakit geçirmenize yarayan alış veriş merkezleri,
  • Çocuklarınızın eğitim gördüğü okullar,
  • Sizlerin ve yakınlarınızın tedavi görebileceği hastaneler,
  • Herkesin ibadet edebileceği cami veya mescitler,

Gibi alanların çoğunda kusursuza yakın temizlik hizmeti vermekteyiz. Bu alanları temizlerken de kullandığımız temizlik ürünlerinin kaliteli ve doğal olmasını tercih etmeye çalışıyoruz. Temizlik işi yaparken tabi ki kimyasal ürünler kullanıyoruz. Fakat kimyasal olanları kullanacağımız zaman ise onların içlerinde çevreye ve insana en az zararı olanı hatta zararsızını Esenyurt temizlikçi firma olarak seçiyoruz. Çünkü temizlik yaptığımız ortamlar kimi zaman hala günlük akışına devam eden ortamlar olabilmekte. Bu gibi durumlarda orada bulunan siz değerli müşterilerimizin yakınları, ufak yaşlardaki çocukları ya da evcil hayvanlarını korumak için ve herhangi bir sağlık problemi yaşamamaları için dikkatli davranıyoruz.

Temizliğinizi Kaliteli Yaptığımız Kadar Hızlı Yapıyoruz

Evet, temizlik özen ve dikkat istiyor ve bunu biz söylüyoruz. Ama aynı zamanda yetişmesi gereken siz müşterilerimizin bazı işleri olabiliyor. Bu gibi durumlarda bizler özenli olmak adına çok yavaş çalıştığımız zaman sizler bizi bir daha tercih etmezsiniz.  Bu durumun önüne geçmek adına ve yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile birlikte hızlı olmak adına özensiz davranmıyor aksine kaliteli olduğumuz kadar da hızlı bir temizlik hizmeti sunuyoruz. İster Esenyurt günlük ev temizliği isterseniz de belirli periyotlarla ayarlamış olduğumuz temizlik hizmetlerini sizlere sunabiliriz.

Sunduğumuz Diğer Temizlik Hizmetleri ve Fiyatlarımız

Sizlere sadece ortam temizliği hizmetleri sunmaktan ziyade çeşitli eşya yıkama hizmetleri de sunmaktayız. Bunlardan bazıları olan halı, koltuk veya yatak yıkama hizmetlerini de sorunsuz, titiz ve özenli bir biçimde yapmaktayız. Sizler için her türlü ihtiyaç ve isteklerinizi gidermek adına firmamız olarak çalışmaktayız. Peki bu koltuk ve halılarınızı nasıl yıkıyoruz? Örneğin, yıkanmasına karar verdiğiniz halınızın temizlenmesi ve yıkanması için bizi aradınız. Bizler ile iletişime geçtikten sonra, iletişime geçtiğiniz kanal üzerinden size Esenyurt temizlik firması olarak detayları soruyoruz. Halınızın boyutu, türü, dokusu gibi soruların cevaplarını alıyoruz. Daha sonra bir de evde yani yerinde yıkatma mı yapmak istediğinizi yoksa biz adresinizden alarak tesisimizde mi yıkayalım diye bir tercihinizi alıyoruz. Kesinlikle ikisi arasında temizlik açısından bir fark olmamakta. Sadece tesisimizde yıkatacağımız halı için sizden alma ve size geri gönderme gibi işlemler için nakliye aracı ve hizmetleri kullanacağımız için ufak bir fiyat farkı olacaktır. Tabi ki daha fazla fiyat bilgisi ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Ofis Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Tadilat Sonrası Temizlik Yapan Firma

Esenyurt’ta Villa Temizliği Yapan Firma