Esenyurt’ta Gündelik Temizlik Yapan Kadın Tavsiyesi?

Esenyurt’ta Gündelik Temizlik Yapan Kadın Tavsiyesi?

Esenyurt temizlikçi şirketlerinden biri olan firmamız kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterilerimize en hızlı en kaliteli ve en güvenli temizlik hizmetlerini vermekte. Günümüzde insanlar temizliklerini artık kendilerinin yapmasına zamanı olmamakta. Bu nedenden de evlerini veya işyerlerini bizim gibi temizlik firmalarına temizletmekte. Biz, firmamız bünyesinde bulunan profesyonel temizlik ekibimiz ve son teknolojiye sahip temizlik makinelerimiz ile sizlerin her türlü ihtiyacını gidermeye yönelik temizlik hizmetlerini sunmaktayız. Yaptığımız temizlikleri en ince detaylarına kadar düşünerek ve en kapsamlı haliyle yaparız. Siz müşterilerimiz tarafında çevrelerine önerildiğimiz sürece de bu hizmetlerimizi kalitesini arttırmakta ve hızlanmaktayız. Beylikdüzü ve Esenyurt’ taki temizlik şirketleri arasında bulunan en iyi temizlik firması olmak ve yaptığımız hizmetler ile sizlerin memnuniyetini kazanmak bizim firma olarak en temel ilkemiz.

Temizlik Hizmeti İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İşlerinizin yoğunluğu veya farklı sebeplerden kendi evinizin veya işyerinizin temizliğini yapmıyor veya yapamıyor olabilirsiniz. Akşamları eve geldiğinizde ve dinlenmek istediğinizde eviniz de göreceğiniz lekeler veya kirler sizlerin canını sıkacaktır. Fakat günün yorgunluğu nedeni ile de bunları temizleyemeyeceksinizdir. Bu gibi durumlarda aklınıza Esenyurt gündelikçi bayan olarak adlandırılan, kendi başına temizlik işi yapan hanımefendiler gelecek ya da bizim gibi temizlik firmaları. Her ikisini de araştırıp nihayetinde bir karara varacaksınız. Eğer kararınızı bizim firmamız açısından kullandığınız takdirde bizler sizlere son derece titiz ve özenli temizlik hizmetleri sunacağımızı taahhüt ederiz. Beğenmediğiniz hizmetlerde ise ücretsiz olarak temizlik hizmetini tekrar ederiz. Hizmetlerimize bu kadar güvenmemizin ve övmemizin nedeni ise kullandığımız araç gereçlerin kalitesi ve onları kullanacak personellerimizin niteliği. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve son teknolojiye sahip makinelerimiz ile sizlere sunduğumuz hizmetlerin garantisini bu şekilde veriyoruz.

Ne Tür Temizlik Hizmetleri Veriyoruz?

Yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz karşılığında her türlü tozu, lekeyi, kiri ve pası her yüzeyden temizleyebiliyoruz. Sadece yüzeylerden değil eşyalarınızdan da bu istenmeyen kirlerin atılmasına ve temizlenmesine sebep oluyoruz. Verdiğimiz temizlik hizmetlerinden bir kaçı şu şekilde;

  • Ev, işyeri, ofis gibi alanlarda, her köşesine, kapıya duvarlara, tuvalete banyoya, büyük kaba eşyalar üzerinde bulunan tozlara varana dek her yeri siliyor, temizliyor ve süpürüyoruz,
  • Apartmanlarınızda bulunan asansör, merdivenler ve bodrum katları gibi yerleri temizliyoruz,
  • Okullar gibi eğitim yuvalarını, sağlığımız için gittiğimiz hastaneleri siliyor ve temizliyoruz,
  • Finansal işlemlerimiz hallettiğimiz bankaların yüzeylerini, tuvaletlerini ve camlarını parlatıyor ve temizliyoruz,
  • Yukarıda sayılan mekan veya ortamlarda bulunan, koltuk, halı veya puf gibi mobilyaları temizliyoruz,

Gibi temizlik hizmetlerimiz bulunmakta. Yine aynı şekilde bu sayılan temizlik hizmetlerini isterseniz Esenyurt günlük ev temizliği gibi bir günde ya da haftada bir ayda bir gibi temizleme şeklinde yapabilir. Bu, sizin bizden istediğiniz ihtiyaç ve isteklerinize göre şekillenebilir ve ayarlanabilir.

Temizlik Hizmetlerimizin Ücreti Nedir?

Şu temizliği yaptığımızda bu kadar fiyata yaparız gibi standart söz konusu olmamaktadır. Sizlerin bizi aradıktan sonra belirttiğiniz ihtiyaç ve istekler ışığında üzerinde konuştuğumuz detaylarla birlikte bir fiyat teklifi yapılmaktadır. Bunun için temizlenecek olan ortamın büyüklüğü ve ne kadarı temizleneceği gibi detaylar önemli iken, temizlenecek olan şeyler eğer halı veya koltuk gibi eşyalar ise onların yüzeyi, dokusu evde yıkama hizmeti mi yoksa fabrikada yıkama hizmeti mi yapılacağı gibi detaylar önem arz etmekte. Esenyurt temizlik elemanı kalitemiz ile ve arkadaşlarımızın tecrübesi ile sizlerin temizlik ihtiyaçlarını son derece titiz ve şık bir biçimde halletmekteyiz. Bu hizmetlerin fiyat detaylarını da telefonda sizler ile görüşerek vermekteyiz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Temizlikçi Önerisi

Esenyurt’ta Dış Cephe Cam Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Ev Temizliği Yapan Firma