Esenyurt Temizlikçi

Esenyurt Temizlikçi

Temizlik konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Ev, işyeri, villa, okul, hastane vb. yerler için temizlik yapacak birini mi arıyorsunuz? Temizlikçi arıyorsunuz ama hem güvenilir hem de profesyonel birini mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Tuşba Temizlik bünyesinde birçok alanda hizmet veren profesyonel bir ekip barındırmaktadır. Bu ekip ile kaliteli ve takdir edilen hizmetler sağlamış bulunmaktayız.

Hangi Alanlarda Temizlik Hizmeti Sağlamaktasınız?

Esenyurt temizlikçi sağlamak için firmamız tarafından yapılan temizlik çeşitleri şu şekildedir:

 • Genel temizlik
 • Ev temizliği
 • Ofis temizliği
 • Fabrika temizliği
 • Banka temizliği
 • Okul temizliği
 • Hastane temizliği
 • Villa temizliği
 • Gemi temizliği
 • Yat temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • Zemin temizliği
 • Fuar ve stand temizliği
 • İnşaat ve tadilat sonrası temizlik
 • Koltuk ve halı yıkama

Yukarıda belirtilmiş olan tüm hizmetler Esenyurt ve çevresinde bulunan yerlere sağlanmaktadır. Hizmet verilen yerler hakkın ayrıntılı bilgi almak için sitemizi kontrol edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerinizi Nasıl Sağlamaktasınız?

Genel temizlik hizmetimiz ile Esenyurt günlük ev temizliği sağlanabilmektedir. Hizmet içerisinde zemin temizliği, cam temizliği, mutfak temizliği, banyo temizliği, halı temizliği ve toz alma bulunmaktadır. Belirli bir saat aralığında çalışılmaktadır. Hizmet sırasında ev eşyalarına ve temizlik alanlarına dikkat edilmektedir. Genel temizlik hizmeti işyerlerine de verilen bir hizmettir.

Fabrika temizliği ile büyük alan temizliği yapılmaktadır. Zemin temizliği, cam temizliği, toz alma, silme ve tuvalet temizliği yapılmaktadır. Temizlikler sırasında alana uygun temizlik ekipmanları kullanılmaktadır.

Kurum (banka, okul, hastane, otel vb.) temizlikleri için ekibimiz içerisinden büyük bir grup gönderilmektedir. Kuruma bağlı gerekli ve görülen yerler temizlenmektedir. Bununla beraber zemin temizliği, cam temizliği, tuvalet temizliği ve mutfak temizliği de yapılmaktadır.

Gemi ve yat temizliklerinde alanın içi ile beraber dışında temizlenebilecek alanlar da temizlenmektedir. Zemin temizliği, cam temizliği, duvar temizliği, mutfak temizliği ve banyo temizliği gibi alanlarda temizlik yapılmaktadır. Kamara temizlikleri de yapılabilmektedir.

Dış cephe cam temizliklerinde vinç ve iskele yöntemlerini kullanmaktayız. Yüksek binalarda bulunan camların dış cephelerinin temizliği yapılmaktadır.

Zemin temizliği için özel temizlik ekipmanlarımız bulunmaktadır. Bu sayede zeminleriniz eskisinden daha hızlı ve kolay bir şekilde daha temiz olmaktadır.

Fuar temizliklerinde alana bağlı zemin temizliği, tuvalet temizliği ve kapı temizliği yapılmaktadır. Stand temizliklerinde ise standın zemin temizliği, raf temizliği ve toz alma işlemi yapılmaktadır. Her iki temizlik işlemi de fuar başlangıç gününe kadar bitirilmektedir.

Koltuk yıkamaları yerinde gerçekleştirilmektedir. Koltuk yıkama makinemiz ile koltuklarınız diğer yöntemlere kıyasla daha temiz yıkanmaktadır. Halılar iki şekilde temizlenebilmektedir. Birinci yöntem olarak halılarınızı sizden teslim alıp tesislerimizde, halı yıkama makinelerimiz ile yıkayabiliriz. Sonrasında kurutulan halınız size teslim edilmektedir. İkinci yöntem büyük halılar için uygulanmaktadır. Büyük halılarınızı yerinde yıkama yöntemi ile temizleyebiliriz.

Özellikle koltuk ve halı yıkama işlemleri başta olmak üzere, temizlik hizmetlerimizde kimyasal madde içermeyen temizlik ürünleri kullanmaktayız. Bu ürünler aynı zamanda insan sağlığına da zararlı değillerdir. Esenyurt ev temizliği hizmetimizde de uygun temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

Hizmetlerinizden Faydalanmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Esenyurt temizlikçi hizmetlerimizden faydalanmak mı istiyorsunuz? Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü vb. ilçelerde bulunan alanlar için temizlik hizmeti sağlamaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak ise çok kolay. Tuşba Temizlik internet sitesinde bulunan telefon numaralarıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz fiyatlarımızı sorabilir isterseniz de çalışma saatlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Telefonlarımız her gün açıktır. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte hizmet sağlanmaktadır.

Esenyurt Yerinde Yıkama

Esenyurt İnşaat Temizliği

Esenyurt Temizlikçi

Tıkla Ara