Esenyurt’ta En İyi Temizlikçi Kim?

Esenyurt’ta En İyi Temizlikçi Kim?

Esenyurt temizlikçi şirketlerinden biri olan firmamız sizler tarafında yakınlarına önerilen bir firma olmak için sürekli çalışmakta ve bunu başarmakta. Bu başarı için her geçen gün sizlere vermiş olduğumuz temizlik hizmetinin kalitesini artırıyor ve geliştiriyoruz. Bu bağlamda kullandığımız temizlik ürünlerinin ve içerisinde bulunan kimyasalların sizlere ve temizlenen ortamda bulunan diğer müşterilerimize zara vermeyecek olmasına dikkat ediyoruz. Dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise temizlik işleri yapan Esenyurt temizlik elemanımızın veya ekip arkadaşlarımızın tecrübesi ve bilgisi olması. Sonuçta ne kadar iyi temizlik ürünü kullansan da bunları kullanacak kişinin yeteneğinin veya bilgisinin olmaması yapılacak hizmeti olumsuz etkiler. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanma yolunda yaptığımız hizmetler karşılığında böyle bir hizmet sunmak istemeyiz.

Hangi Temizlik Hizmetlerini Veriyoruz?

Kurulduğumuz günden bu yana verdiğimiz temizlik hizmetleri çeşitlerini artırmak için elimizden geleni yapıyoruz. İş yoğunluğunuz nedeni ile yapamadığınız temizlik hizmetlerini Esenyurt’ taki temizlik şirketlerinden birisi olarak yapıyoruz. Yaptığımı temizlik hizmetlerinden bazıları ise şunlar;

  • En çok vaktinizi geçirdiğiniz evleriniz,
  • Temizlik yapmaya vaktinizin olmamasını sağlayan işinizi yaptığınız yeri,
  • Evleriniz müstakil değil ise apartman ve binalarınızı,
  • Kamu kurumları, bankalar gibi resmi yerleri,
  • AVM içerisinde bir bölüm ya da tamamı,
  • İbadethaneler olan Camileri,
  • Şehir dışı seyahatlari için kalınan otelleri,
  • Hastane ve okul gibi temiz olması önem arz eden yerleri,
  • Halı, kilim, yastık ve yorgan, yatak, koltuk gibi eşylarınızı,

Büyük bir titizlik ile temizliyoruz. İhtiyaç ve isteklerinize göre bu bahsedilen alanların her bir köşesini büyük dikkatle ve tek leke kalmayacak şekilde temizliyoruz. Bunlara ek olarak ise çok katlı ve çok yüksekliklere ulaşabilen bazı binalar bulunmakta. Onlar için de camlarını pırıl pırıl yapacak ve içerisinden dışarısına her yerini temizliyoruz. Firma olarak saydığımız bu hizmetleri sizlerin hak ettiği bir biçimde son derece güvenli ve kaliteli bir biçimde yapıyoruz.

Koltuk ve Halı Gibi Eşyalarınızı da Yıkıyoruz

Sadece ortam temizliği değil bu ortamlarda bulunan bazı mobilya ve eşyalarında temizliğini yapıyoruz. Bunlardan olan koltuk ve halıların temizlenmesi de basit olmamakta. Koltuk ve halılar evleriniz veya ofislerinizde bulunan ve en çok yer kaplayan eşya olmakla birlikte en çok dikkat çeken eşyalar olmakta. Bunlar kullanıma ve kullanıcı sayısına bağlı olarak belirli sürelerde kirlenmekte ve yıkanmaya ihtiyacı olmakta. Bu ihtiyacı ise sizler kendi başınıza gidermek için bir çaba sarf ettiğiniz zaman bu çok verimli olmamakta. Sadece bezle ve bir deterjan ile silerek veya elektrikli süpürge ile süpürerek koltuk ve halı yıkama işlemi zaten yüzde yüz verimli olmayacaktır. Biz ise Esenyurt ev temizliği yapan bir firma olarak bu hatalar ile çok fazla karşılaştık ve her müşterimize yapmaması konusunda uyardık. Bu uyarı ve bilgilendirmeleri yapmasak ve sizlerin yanlış yapmanıza devam etmenize ses etmesek, halı ve koltuklarda biriken kirler sizlerin sağlığına olumsuz etki edecektir.

En İyi Temizlikçi Fiyatı Nedir?

Bulunduğumuz ve hizmet ettiğimiz bölgeler olan Beylikdüzü, Esenyurt gibi bölgelerde temizlik hizmeti veren şirketler arasında en baş sıralarda biz gelmekteyiz. Gerek kalitemiz gerek sizlere olan saygımız ile işimizi severek yapıyor ve bu işlerin karşılığında bir ücret talep ediyoruz. Kullandığımız son teknolojik makineler ve onların bakımı sayesinde sizlere bu kaliteli hizmetleri vermekteyiz. Esenyurt ucuza halı yıkatma ve koltuk yıkatma işlemlerini de sağlamaya çalışmaktayız. Detaylı bir fiyat bilgisi almak ve görüşmek için bizi arayabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt Uygun Fiyatlı Temizlik Firması

Esenyurt Ekonomik Temizlik Şirketi

Esenyurt’ta Apartman Bodrumu Temizliği Yapan Firma