Esenyurt İnşaat Temizliği

Esenyurt İnşaat Temizliği

Eviniz yeni mi yapıldı? Yoksa evinizde ufak tefek değişiklikler yapmak için inşaat mı yaptınız? Bu da değil, tadilat mı yaptınız? Bunlardan biri oldu ve eviniz taşınamayacak kadar kirliyse yapacağınız şey bizimle Tuşba Temizlik ile iletişime geçmektedir. Her türlü ev, işyeri vb. alanlar için Esenyurt inşaat temizliği sağlanılmaktadır. İnşaat temizlikleri sırasında olması gerekenler ve hizmetlerimiz hakkındaki bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

İnşaat Temizliği Nasıl Olmalıdır?

İnşaat temizliği nasıl yapılır? Temizlik için öncelikle ekibimiz çalışma alanlarını belirlemektedir. Bu alanlara göre görev dağılımı yapılmaktadır. Görev dağılımına göre ilgili ekipmanlar sağlanılmaktadır. İnşaat ve tadilat sonrası alanın her tarafında kir birikmektedir. Bu kirden kurtulmak güç isteyen bir şeydir. Öncelikle yapılması gereken şey hassas alan temizliğidir. Çizilebilir ve kırılabilir alanların üzerindeki yapışkan kirler atılmalıdır. Sonra duvar alanlarında temizliğe başlanılmalıdır. Duvar ve kapılar temizlendikten sonra zemine geçilmelidir. Zemin fayans ise; fayans araları özenle temizlenmelidir. Banyo temizliği sırasında lavabo benzeri yerlere öncelik verilmelidir. Kaba kirleri atıldıktan sonra temizliğe geçilmelidir.

İnşaat temizliği sırasında dikkat edilecek diğer bir unsur güvenliktir. Temizlik sırasında kullanılabilecek merdiven, spatula vb. malzemelerin kullanımına dikkat edilmelidir. Ayrıca yoğun toz var ise çalışanların sağlığı için de gerekli önlemler alınmalıdır.   

Biz İnşaat Temizliğini Nasıl Yapmaktayız?

Esenyurt Temizlik Şirketleri Tuşba Temizlik olarak ev, ofis, villa, fabrika, okul, hastane, banka vb. alanlar için temizlik hizmeti sağlamaktayız. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetinden yararlanmak isteyenler öncelikle inşaata ait malzemelerin temizlik alanında olmadığına ve su ile elektrik sistemlerinizin tam çalıştığına emin olmalıdır. Bu unsurlar temizliğin gidişatını etkilemektedir. İnşaat sonrası temizlik hizmetimizde zemin temizliği, banyo temizliği, mutfak temizliği, cam temizliği ve duvar temizliği yapılmaktadır.

İnşaat temizlikleri sırasında cam ve pervazlar gibi yerlere dikkat etmekteyiz. Öncelikle üzerlerinde bulunan kaba kirden kurtulmaktayız. Bu işlem sırasında cama herhangi bir zarar verilmemektedir. Kaba temizliği biten camlara sonra asıl temizlik yapılır.

Duvarlar üzerinde oluşan inşaat kirleri temizlenir. Tavan tarzı yerlerde de inşaata ait leke ve kalıntılar var ise temizliği yapılır. Kapılar itinayla temizlenir. Mutfak tezgahı ve dolapları üzerinde bulunan kirlerden arındırılır. Banyodaki lavabo, küvet, duşakabin vb. yerlerin temizliği yapılır. İlk olarak lavabo ve küvet – duşakabin temizliği yapılmaktadır. Bu temizlikten sonra banyo zemininin temizliğine geçilebilmektedir. Banyodaki fayansların arası temizlendikten sonra genel temizliği yapılır.

Zemin temizliğinde gerekli durumlarda kirler kazınmaktadır. Bu işlemler sırasında zemine zarar verilmemektedir. Kaba kirlerinden arınan zemin özel temizlik makinemiz ile temizlenir. Böylece hiçbir zarar görmeden en temiz haline kavuşur. Zemin temizliğinden sonra inşaat temizliği tamamlanmış olur. Eğer hala kir olan yerler bulunuyorsa üzerlerinden tekrar geçilerek temiz olması sağlanır.

İnşaat temizliği sırasında temizlenecek alana uygun sayıda görevli gönderilmektedir. Gerekli ekipmanlar da sağlanmaktadır. En uygun ve sağlığa zararlı olamayan temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

Tuşba Temizlik’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Esenyurt inşaat temizliği hizmetinden yararlanmak istiyorum size nasıl ulaşabilirim? Tuşba Temizlik’e ulaşmak isteyen kişiler internet sitemizde bulunan telefon numaralarını kullanarak bizi arayabilirler. Sitemiz aracılığıyla diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlandırmaları telefon aracılığıyla bildirebilmekteyiz. Seçtiğiniz hizmete ve alana göre fiyat sağlanmaktadır. Hizmetler sizin istediğini gün ve saate göre sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve yakınındaki ilçelere sağlanmaktadır. Temizlikler profesyonel ekibimiz tarafından yapılmakta olup gerekli teknolojik ekipmanları da sağlamaktayız. Herhangi bir aksilik yaşanması dahilinde ekibimiz ile konuşabilirsiniz veya telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Esenyurt Koltuk Yıkama Firmaları

Esenyurt Koltuk Yıkama Şirketi

Esenyurt Dış Cephe Cam Temizliği

Tıkla Ara