Esenyurt Cam Temizliği

Esenyurt Cam Temizliği

Cam temizliği Tuşba Temizlik tarafından Esenyurt ve çevresindeki ilçelere sağlanan bir temizlik hizmetidir. Bu hizmete ulaşmak için internet sitemizde bulunan telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. Bize 7 gün 24 saat telefon edebilirsiniz. Telefondaki görevliden hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatte istenilen hizmet sağlanacaktır. Hizmetlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Temizlikler sırasında onlara uygun teknolojik ürünler ve temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde birçok işlem için temizlik makineler bulunmaktadır. Esenyurt cam temizliği hizmeti de veren firmamız ile iletişim kurduğunuz takdirde istenilen temizliği sağlayacaktır.

Cam Temizliği Neden Önemlidir?

Camlar evimizin dışarı ile bağlantısınız sağlamaktadır. Özellikle camımızın dış cephesi yağmur, rüzgar, kuş, inşaat vb. nedenler ile çabuk kirlenmektedir. Aslında temizliği kolay olan camların sadece özenli çalışmaya ihtiyaçları vardır. Yapıları gereği hassas oldukları için kullanılan temizlik malzemelerine de dikkat edilmelidir. Camı çizmemeye özen göstermelisiniz. Ayrıca cam ile beraber pervaz temizliğine de dikkat edilmelidir. Kir ve mikropların pervazlarda biriktiği bilinmektedir.

Camın dış kısmında biriken kir ve bakteriler, biz camı açtıktan sonra evimize de ulaşmaktadır. Bu yüzden camların düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Camın dış cephe temizliği sırasında dikkat edilmelidir. Eğer yüksek binalarda bulunan bir cam temizleniyorsa, bir dikkatsizlik can kaybına yol açabilir. Yüksek yerlerde bulunan camların temizliği için profesyonellerden yardım alınız.

Biz Camlarınızı Nasıl Temizliyoruz?

Tuşba Temizlik olarak verdiğimiz cam temizliği hizmetleri şu şekildedir:

 • Ev cam temizliği
 • Ofis cam temizliği
 • Villa cam temizliği
 • Okul cam temizliği
 • Banka cam temizliği
 • Otel cam temizliği
 • Hastane cam temizliği
 • Gemi ve yat cam temizliği
 • Fabrika cam temizliği
 • İnşaat veya tadilat sonrası cam temizliği
 • Dış cephe cam temizliği

Cam temizliği hizmetimiz iki şekilde verilmektedir. Birincisi; herkesin bildiği ve yaptığı şekilde olan cam temizliğidir. Temizlik sırasında cama zarar vermeyecek ekipmanlar kullanılmaktadır. İç ve dış cam temizliği yapılmaktadır. Pencere pervazları da temizlenmektedir.

Esenyurt cam temizliği için verdiğimiz ikinci hizmet ise; dış cephe cam temizliğidir. Dış cephe cam temizliği yüksek binalar için kullanılmaktadır. Bu binalara ait camların dış cephesi temizlenmektedir. Temizlik için iki yol kullanılmaktadır. Bunlar, vinç ve iskeledir. Vinç ile ekip arkadaşımız güvenli bir şekilde istenilen yerlere yetişip temizliğini yapabilmektedir. İskele ile daha yüksek yerlere de ulaşılabilmektedir. İki yol da ekip arkadaşlarımız için en güvenli şekilde hazırlanmaktadır. Dış cephe cam temizliği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnşaat veya tadilat sonrası yapılan cam temizliklerinde çok dikkatli olunmalıdır. Cam hassas bir malzeme olduğu için üzerindeki kirleri temizlerken ona zarar verilebilir. Bu yüzden ilk önce camın üzerindeki kirleri özel temizlik malzemelerimiz ile özenle çıkarmaktayız. Bu sayede cam zarar görmemektedir. Kaba kirinden arındırılan cam üzerinde diğer temizlik işlemlerine başlanılmaktadır. İşlemler sırasında pervazlara da dikkat edilmektedir. Pervazlar da çabuk zarar gören bir dokuya sahiptir. Bu yüzden cam ve diğer hassas yüzeylerde uygulanan temizlik adımları, pervazlar üzerinde de uygulanmaktadır.

Nerelere Hizmet Vermektesiniz?

Temizlik hizmetlerimiz ev, ofis, fabrika, villa, okul, hastane, otel ve daha birçok yere sağlanmaktadır. İşlemler sırasında gerek camlarınıza gerekse alanın iş ve dış cephesine zarar verilmemektedir. Kullandığımız temizlik ürünleri temizliğe ve insan sağlığına uygun ürünlerdir. İsterseniz diğer temizlik hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Firmamız Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve etrafındaki ilçelere hizmet vermektedir. Hizmet verilen diğer alanları öğrenmek için internet sitemizi inceleyebilir ya da telefon numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Dış Cephe Temizliği

Esenyurt Boş Ev Temizliği

Esenyurt Gündelik Temizlik

Tıkla Ara