Esenyurt’ta Fabrika Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Fabrika Temizliği Yapan Firma

Esenyurt temizlik şirketi olarak kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimize her türlü alanda temizlik hizmeti sağlamaktayız. Sağladığımız hizmetler kapsamında evleriniz, ofisleriniz, apartmanlarınız, iş yerleriniz ve onların camları, okullar ve çeşitli ev eşyaları bulunmakta. Bu hizmetlere ek olarak fabrikaların temizliğini de yapmaktayız. Fabrika temizliği, sunduğumuz diğer temizlik hizmetleri arasında biraz daha zahmetli ve zor olanıdır. Bu alanın temizliği için daha fazla özen ve çaba gerekiyor. Firma olarak, Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece gibi İstanbul’ un çeşitli ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Bu alanlarda fabrika temizliği yaparken ise fabrikaların genel temizliğinin yanı sıra zeminlerini ve zeminlerinde varsa halıları da temizliyoruz.

Fabrikanızı Nasıl Temizliyoruz?

Fabrika temizliği yaparken, diğer bütün temizliklerde yaptığımız gibi çok özenli ve dikkatli davranıyoruz. Kullandığımız malzemelerin fabrikanızda temizlik esnasında hiçbir malzemeye veya eşyaya zarar vermeyecek düzeyde olmasına dikkat ediyoruz. Temizlikler de kimyasal ürün kullanılmaz diye bir şey yok fakat bu kimyasal ürünlerin uygun olduğu zemine veya yüzeye olanını seçmek ve kullanmak gereklidir. Biz, Esenyurt’ ta temizlik firmalarından birisi olarak profesyonel ekibimiz ile ve bu temizlik ürünlerinin uygun olanı ile fabrikalarınızı temizliyoruz. Ayrıca fabrikanızda bulunan atıklar, çöpler ve kirleri de yine deneyimli ekibimiz hızlı bir şekilde temizlemekte. Aynı şekilde tuvalet ve varsa mutfak gibi alanların temizliğinin yanı sıra fabrika camlarının silinmesi işlemlerini de yaparak fabrika ve diğer çalışma ortamları olan iş yerlerinizi pırıl pırıl bir hâle getiriyoruz. Hem çalışanlar, hem de müşterileri açısından daha verimli bir çalışma ortamı olmasına yarayarak sizin de dolaylı yoldan işlerinizin verimli olmasına yaramakta.

Fabrikalarınızdaki Halılarınızı da Yıkıyoruz

Fabrikalarınızın temizlenmesi aşamasında, her köşeye her kenara ve gerekli olan her yere temizlik ürünleri ile müdahale ediyoruz. Bunlardan birisi de fabrikalarda sıkça olmasa da rastladığımız halılar. Bunlar evimizde ki halılar gibi olmasa da amaç olarak bazen aynı işleve yarayabiliyorlar. Evlerimizdeki halılardan büyük olabiliyorlar. Bazıları ise taşınacak durumda olurken bazıları ise çok büyük olduğu için fabrikadan çıkarıp taşıması imkansıza yakın bir durumda olabiliyor. İlk durumdaki gibi olan halıları, dikkatle taşıyarak firmamız tesisine getirerek yıkıyor, duruluyor ve kurutarak size teslim ediyoruz. Size geri teslim ederken de özenle sarıp paketliyoruz ki tekrar nakliye aşamasında başına bir şey gelmesin. İkinci durumdaki halılarınızı ise yerinde halı yıkama hizmeti kapsamında, fabrikanız içerisinde gerekli son teknolojiye sahip makinelerimiz ve halının yüzeyine uygun temizlik ürünleri ile yıkıyoruz. Bu temizlik ürünleri, kesinlikle halınızın dokusuna uygun olduğu için halınıza hiçbir zarar vermiyor. Yanlış kullanılabilecek bir temizlik ürünü, halınızın dokusunda kullanılan iplik veya malzemeye göre, onun yumuşayıp sökülmesine neden olabilirken, bir de halının renginin açılmasına neden olabilir. Bu gibi detaylara Esenyurt temizlik firması olarak dikkat ediyoruz ve sizlerin hiçbir mağduriyet yaşamaması için elimizden geleni yapıyoruz.

Fabrika Temizliğinde Dikkat Ettiklerimiz Ve Fiyatı

Fabrikalar diğer bütün alanlara göre temizlenmesi en zor alanlardan birisi. Temizlik aşaması zor olduğu gibi daha fazla zaman ve emek gerektiriyor. Bu kapsamda biz dikkatimizi her zamankinden daha çok veriyoruz, kullandığımız temizlik ürünlerinin fabrikada çalışanlara herhangi bir yan etkisi olmamasını sağlayacak ürünleri seçiyoruz. Yine fabrika da bulunan makinelerin de çalışmasını aksatmayacak bir biçimde fabrika içinde çalışmalarımızı yürütebiliyoruz. Bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman, Esenyurt temizlik işlerinin hepsinde, firma olarak sizlerin memnuniyetine ve ihtiyaçlarına göre hareket ediyoruz. Yaptırmak istediğiniz temizlik tipi ve fiyatı hakkında daha detaylı bilgi için bizimle telefondan iletişime geçebilirsiniz

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Ofis Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Tadilat Sonrası Temizlik Yapan Firma

Esenyurt’ta Villa Temizliği Yapan Firma