İnşaat Sonrası Temizlik Yapan Firmalar

İnşaat Sonrası Temizlik Yapan Firmalar

İnşaat Sonrası Temizlik Yapan Firmalar

Temizlik kelime olarak ortamın kirlerden ve çöplerden arındırılması anlamında kullanılmaktadır. Temizlik insanın fıtratında var olan bir kavram olduğundan, insanlar bulundukları yerin yada gideceği yerin temiz olmasını ister.

İnsan fıtratı gereği kısaca her şeyinin temiz olmasını ister. Fakat çoğu zaman bu temizliğe ne ayıracak vakti ne de yapacak gücü olur.  Güzel bir evin hayalini kuranlar için inşaa edilen binalarda da durum böyledir. İnşaatın tamamlanmasının ardından yeni de olsa binanın  temizlenmesi ve kullanılabilir duruma getirilmesi gerekir. Bu durum tadilat yapılan binalar içinde aynıdır. Çünkü tadilatın ardından da inşaat kalıntıları ve artıkları bulunmaktadır.

Esenyurt Dış Cephe Temizliği

İnşaat sonrası temizlik oldukça zor ve yorucudur. Yapı firmaları tarafından bir binanın inşa edilmesinin ardında zor bir süreç başlar, satışa hazırlama süreci. Daire yada evin, satışa hazır hale getirilebilmesi ve alıcının beğenisine sunulabilmesi için tertemiz yapılması ve inşaat artığının olmaması gerekir tuşba temizlik yaptığı bu hizmet ile tertemiz ortamları sizlere sunmaktadır.

En zor temizliklerden bir tanesi olan inşaat sonrası temizlik, gözünüzü korkutmasın. Beylikdüzü temizlik firmalarından Tuşba Temizlik, inşaat sonrası temizlik hizmetiyle yanınızda. Yeni bitirdiğiniz inşaatınız veya evinizde yada işyerinizde yaptığınız tadilat sonrasında temizlik işini sorun olmaktan çıkaran firmamız ile iletişime geçerek, moloz kalıntılarını, sıva kalıntılarını, boya ve kireç kalıntılarını hatta fayans ve parkelerdeki kalıntılarını temizletebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Yapan Firmalar

İşinde uzman ekiple hizmet veren firmamız her kategorideki temizlikte olduğu gibi inşaat sonrası temizlik işini de en iyi şekilde yaparak teslim etmektedir.  Ekibimiz inşaatı tamamlanan binaya yada tadilatı biten binaya geldiğinde ilk olarak binada yapılacak işlerin listesini çıkartır.  Binanın durumuna göre ekip arasında iş paylaşımı yapılır. Temizliğe camlardan başlanır. Camdaki bantlar, kireç, harç, boya vb. inşaat kalıntıları cama zarar vermeden bir bir temizlenir. Eğer camdaki kalıntılar sert ve eldeki malzemelerle giderilmiyorsa burada insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen yumuşatıcılar kullanılır.

Camlardaki ve cam kenarlarındaki boya badana, harç vb. kalıntılar yumuşatıcılar tarafından yumuşatılarak temizlenir bu işlem yapılırken camlara zarar verilmez. Camlar temizlendikten sonra ise temizleme işi zeminde devam eder.  Zeminde bulunan harç ve boya kalıntıları kurumuş olabilir burada da kimyasal yumuşatıcı gerekebilir.

Böyle durumlarda da camlara yapılan işlem uygulanır. Zeminde de sağlığa zararsız maddeler kullanılarak yumuşatılır ve zemine çizilme bozulma olmaksızın zarar verilmeden temizlenir. Temizlenmesi gereken bir diğer alan ise wc ve lavabolardır. WC ve lavabolar ile birlikte fayansların temizlenmesinin ardından sıra mutfağa gelmektedir.

Mutfak dolapları ve tezgah temizlik bezi ile özenle temizlenir. Binada inşaat ve tadilat kalıntısından eser kalmadan tertemiz yapılarak teslim edilir. İnşaat sonrası temizlik işlemlerinde tamamen insan sağlığına zarar vermeyen yan etkisi bulunmayan ürünler kullanılır.

Tamamlanan binanız yada tadilat yaptığınız ofis, işyeri ve eviniz için Beylikdüzü Temizlik Şirketi olan Tuşba Temizlik ile iletişime geçebilir inşaat kalıntı ve artıklarını temizletebilirsiniz.

Esenyurt Temizlik Firmları

Tıkla Ara