Esenyurt’ta Okul Temizliği Yapan Firma

Esenyurt temizlik firması olarak sizlere her alanda temizlik hizmeti vermeye ve bu hizmeti de en kaliteli biçimde yapmaya çalışıyoruz. Kaliteli olarak sunduğumuz birçok hizmet bulunmakta. Bunlardan bazıları ev temizliği, ofis veya iş yeri temizliği, apartman temizliği, camların silinmesi gibi birçok temizlik hizmetini sizlerin memnuniyeti adına özenle yapmaktayız. Bu yaptığımız hizmetler kapsamında ek olarak okul temizliği de yapmaktayız. Okul temizliği denilince ilk akla gelen sadece sınıfın temizliğidir. Fakat durumlar ilk akla geldiğinden daha geniş çaplı olmaktadır. Örneğin, çocukların koridor ve okul bahçelerinde koşuşturması, okuldan eve evden okula giderken pek hijyenik olmayan sokak çevrelerinden gitmesi, okul gibi eğitim yuvalarının çok fazla temizlenmeye ihtiyacı olduğunu göstermekte. Bir de okullarda çok fazla öğrenci olduğunu düşündüğümüz zaman bir okulun günde bir kere temizlenmesi de yetmeyebilir. Bir günde iki veya daha fazla temizliğe ihtiyacı olabilir. Genelde ders saatleri başlamadan ve ders saatlerinin bitiminde okul temizleme işi yapan Esenyurt temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız bu temizlik hizmetini de çocuklarımızın sağlığını düşünerek yüksek derecede özenle yapmakta.

Okul Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Koridorlarında koşuşturan, bahçelerinde oyunlar oynayan ve sınıflarında bizim geleceğimizi inşa eden çocuklarımız için, bulundukları eğitim kurumları ve okulların temizlenmesi bu temizlik sektöründe en hassas olunması gereken alanlardır. Ülkemizdeki bir okulda öğrenci sayısını düşündüğümüzde ve okul çevrelerinin temizliğini düşündüğümüzde gerçekten bir okulun günde en az iki kere temizlenmesi gerektiği kanısına varmamıza neden oluyor. Okulun temizliği esnasında ve diğer bütün temizliklerde yaptığımız gibi kullandığımız kimyasallara ve temizlik ürünlerine özen gösteriyoruz. Normal şartlarda zararlı olabilecek temizlik ürünlerini Esenyurt ev temizliğinde bile kullanmıyorken okullarda uyguladığımız temizlik hizmetlerinde kat ve kat daha fazla dikkatle temizlik ürünü seçimi yapıyoruz. Bu temizlik ürünleri ile temizledikten sonra da okulların yeterince havalanmasını sağlıyoruz. Firma olarak temizlediğimiz eğitim yuvaları ve okullara çocuklarınızı güvenle gönderebilirsiniz.

Okulda Nereleri Temizliyoruz?

Siz değerli müşterilerimizin çocuklarının eğitim gördüğü alanlar olan okullarda temizlenmedik yer bırakmıyoruz dersek yanlış olmaz. Her köşesine her sınıfına ve her yerine temizlik ekipmanlarımız ile temizlik işlemleri uyguluyoruz. Esenyurt temizlik şirketi olarak okullarda bulunan tuvaletler, bahçe, okul kantinler, sınıflar ve laboratuvarlar gibi bütün her yeri en ince ayrıntısına kadar profesyonel ekibimiz ile temizliyoruz. Ekibimiz temizlik alanında yeterince deneyimli, yeterince bilgili ve bu işi severek yapmaktadırlar.

Okul Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurulduğumuz günden bu yana sizlere hep hak ettiğiniz en iyi temizlik hizmetini sunmaya çalıştık ve bunu yapmaya devam ediyoruz. Yaptığımız temizlik hizmetlerinden birisi olan okul temizliği konusunda aklınızda bazı soru işaretleri olabiliyor. Bunlardan bazıları;

  • Ne sıklıkta okulu temizlediğimiz,
  • Temizlik esnasında kullandığımız kimyasal temizlik ürünleri,
  • Bu temizlik hizmeti karşılığında ne kadar ücret talep ettiğimiz,

Gibi bazı genel soruların cevaplarını merak ediyor olabilirsiniz. Sonuçta temiz ve hijyenik olup olmadığını merak ettiğiniz bu okullara çocuklarınızı gönderiyorsunuz. Bu yüzden de onların güvenliğini, hastalanıp hastalanmayacağını düşünüyorsunuz. Biz, bu aklınızdaki soruları, Esenyurt temizlik işleri yapımında en dikkatli firmalardan biri olarak en az sizin kadar düşünüyor ve olumsuz sonuç doğurmayacak cevaplarda işlerimizi yapıyoruz. Yıllardır edindiğimiz tecrübelerle ve bilgi birikimimiz ile en faydalı biçimde temizlik hizmetlerimizi yapıyor ve sizlerin memnuniyeti için gayret gösteriyoruz. Gösterdiğimiz bu gayret sonuçlarında da ve yaptığımız harcamaların karşılığında belirli ücretler talep edebiliyoruz. Bu ücretler yapılacak işe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Siz en sağlıklı fiyat bilgisi ve diğer detaylar için bizi web sitemizde bulunan numaradan arayarak öğrenin.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Esenyurt’ta Apartman Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Banka Temizliği Yapan Firma

Esenyurt’ta Cami Temizliği Yapan Firma

Yorumlar kapalı.