Esenyurt Temizlikçi Kadın

Esenyurt Temizlikçi Kadın

Esenyurt Temizlikçi Kadın

 

Esenyurt ev temizliği hizmetimiz sayesinde ekibimiz istediğiniz alanların temizliği sağlamaktadır. Hizmetlerimiz sadece ev ile sınırlı değildir. Ayrıca hizmetlerimizden Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü ve çevre ilçelerdeki kişiler yararlanmaktadır.

Evler Artık Daha Temiz:

Esenyurt günlük ev temizliği ile hangi işlemleri gerçekleştirmekteyiz? Tuşba Temizlik olarak temizlik hizmetleri için sağladığımız Esenyurt temizlikçi kadınları ile evleriniz aşağıdaki işlemler ile daha temiz olacaktır.

 • Zemin temizliği
 • Mutfak temizliği
 • Banyo ve tuvalet temizliği
 • Koltuk temizliği
 • Halı temizliği
 • Toz alma
 • Cam silme

Esenyurt ev temizlik hizmetimizde tüm eşyaların tozu alınmaktadır. Toz alma işleminden sonra tozu alınan ev eşyaların üstü silinmektedir. Zemin temizliği gerekli gereçler ile yapılmaktadır. Elektrik süpürgesinin yeterli olmadığı durumlarda başka ekipmanlar da kullanılabilir. Halı temizliği için halı yıkama makinemiz bulunmaktadır. Böylece halılarınızı yerinde temizleyebiliriz. Bununla beraber isterseniz halılarınızı tesislerimizde de yıkatabilirsiniz. Koltuklarınızın da üst temizliği yapılmaktadır. Mutfağınızın genel ve dolap temizliği yapılmaktadır. Tuvalet ve banyonuzun iç ile dış temizliği ve dolap temizliği yapılmaktadır. Banyonuzda bulunan küvet, duşakabin vb. alanların da temizliği yapılmaktadır. .

Başka Ne Tür Hizmetlerimiz Bulunmaktadır?

Esenyurt temizlikçi kadın hizmetlerimiz ile beraber sağlanacak hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

 • Ofis – işyeri temizliği
 • Fabrika temizliği
 • Kurum temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • Zemin temizliği
 • Tadilat sonrası temizlik
 • İnşaat sonrası temizlik

Bu hizmetlerimiz temizlikçi kadınların bulunduğu ekibimiz ile sağlanmaktadır. Hizmetlerimize uygun ekipman ve temizlik ürünlerimiz bulunmaktadır. Bunların dışında koltuk ve halı yıkama hizmetimiz de bulunmaktadır. Halı ve koltuk yıkama hizmetlerimiz tesislerimizde yapılmaktadır. Bu hizmetlerde halılarınız ve koltuklarınız sizden alınıp temizleniyor ve tekrar size teslim ediliyor.

İşyeri Temizliği:

İşyeri temizlikleri de ev temizliğine benzer şekilde yapılmaktadır. Temizlik sırasında toz alma, silme, zemin temizliği, cam temizliği ve tuvalet temizliği yapılmaktadır. İşyerinizin zemini halı ile kaplıysa, halı temizliği yapılmaktadır. İsterseniz halınızı tesislerimize de yollayabilirsiniz.

Fabrika Temizliği:

Fabrika temizliği zorlu bir temizliktir. Bunun için büyük bir ekip halinde çalışmak gerekir. Fabrikanın zemin temizliği, cam temizliği, toz alma, tuvalet temizliği ve gerekli durumlarda mutfak temizliği yapılmaktadır. Temizlik için gerekli ekipmanlar tarafımızca getirilmektedir.

Kurum Temizliği:

Okul, hastane, otel, banka vb. kurumlarda temizlik yapılmaktadır. Temizlik sırasında zemin temizliği, cam temizliği, toz alma, silme, tuvalet ve mutfak temizliği yapılmaktadır. Kurum alanları büyük olduğu için grup halinde çalışmalar yapılmaktadır.

Dış Cephe Temizliği:

Dış cephe temizliğinde evinizin veya işyerinizin dış cephesinde bulunan camların temizliği yapılmaktadır. Camların yüksekliği fark etmemektedir. Yüksek camlarınızı temizlemek için vinç ve iskele gibi aletler aracılığıyla çalışmalar yapılmaktadır. Bu sayede camlarınızın dış temizliği yapılmaktadır.

Zemin Temizliği:

Zemin temizliği için özel ekipmanlarımız bulunmaktadır. Bu sayede zeminleriniz zarar görmeden tertemiz olmaktadır. Zeminde halı bulunması durumunda halının da temizliği yapılmaktadır. Zemininizin yapı maddesine göre temizlik ekipmanları ile ürünleri değişmektedir. Bu sayede zemine herhangi bir zarar verilmemektedir.

Tadilat ve İnşaat Sonrası Temizlik:

Tuşba Temizlik olarak tadilat ve inşaat sonrası alanlar için Esenyurt temizlik elemanı hizmeti sağlanmaktadır. Tadilat ve inşaatlardan kalanların temizliği sağlanmaktadır. Temizlik sırasında zemin, duvar, cam, banyo ve mutfak temizliği yapılmaktadır. Temizlik sırasında gerekli tüm ekipman bizim tarafımızdan getirilmektedir.

Yukarıda bulunan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler bizimle iletişime geçebilir. Sitemizde bulunan telefon bilgileri sayesinde bize ulaşabilirsiniz. Bizimle istediğiniz gün istediğiniz saatte iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimiz hakkındaki gerekli bilgileri de alabilirsiniz. Fiyatlar hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Esenyurt ve çevresinde bulunan ilçelerdeki herkes bu hizmetlerimizden yararlanabilir.

Esenyurt Temizlik Firması

Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt Temizlik

Tıkla Ara