Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Tuşba Temizlik olarak birden fazla ilçede temizlik hizmeti sağlamaktayız. Hizmetlerimiz arasında halı yıkama, koltuk yıkama, ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, dış cephe temizliği ve daha niceleri bulunmaktadır. Bunlar arasında hizmet verdiğimiz ilçelerden olan Esenyurt halı yıkama hizmetimizin en çok kullanıldığı yerlerden de biridir.

Halıların Temizliği Neden Bu Kadar Önemlidir?

Halılar yaşam alanlarımızın olmazsa olmazıdır. Hem dekoratif amaçlar ile hem de sağlık nedeniyle kullanılmaktadır. Fakat, yaşam alanlarımızda bulunan bu halılar, yer seviyesine yakınlıkları nedeniyle kir ve bakterilerin sık ulaştığı alanlardır. Gerek ayaklarımız aracılığıyla dışardan gelen gerekse evden gelen kir ve bakteriler halılarda birikmektedirler. Halıların içerisinde biriken bu kir ve bakterilerin temizlenmesi için halıların düzenli olarak yıkanması gerekmektedir. Özellikle dokusal olarak kir tutmaya daha elverişli olan halılar daha sık temizlenmelidir. Halıların saçaklarına da özen göstermelidir.

Halı yıkama işlemi genelde evlerde el ile yanı manuel olarak yapılan işlemdir. El ile yıkama yapılan halılarda gerekli temizlenme ve bakterilerden arınma yaşanmayabilir. Çünkü; bazı durumlarda el ile istenilen güç ve baskı sağlanmayabilir. Bu yüzden halılarınızın yeni model halı yıkama makineleri ile yıkanması daha mantıklı olmaktadır.

Halı yıkama işlemi sırasında halınızın deformasyona uğramaması için uygun temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Bununla beraber kullanılan temizlik ürünleri insan sağlığına zararlı olmamalıdır. Kalitesiz yerlerde yıkanan ve sağlıksız ürünlerle yıkanan halıların insan ile teması hastalıklara yol açabilmektedir. Özellikle halıda oynayan bebek ve çocukların sağlığı açısından en uygun temizlik ürünlerinin kullanılması gerekmektedir.

Halılar ile beraber evinizde bulunan koltuk ve yatakların da temizliğine dikkat edilmelidir. Özellikle insan dokusuyla sık temas eden bu iki alanda bulunan bakteriler insan sağlığını da etkileyebilmektedir. Bu iki eşyanın yıkama işleminde kullanılacak ekipman ve temizlik ürünleri de önemlidir. El ile yıkamadan ziyade makine ile yıkanmaları tavsiye edilmektedir. Koltuklarınız için Esenyurt koltuk yıkama hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Biz Halılarınızı Nasıl Temizliyoruz?

Halılarınızın kirli olduğunu ve yıkanması gerektiğini mi düşünüyorsunuz? O zaman öncelikle Tuşba Temizlik ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizimle iletişime sitemizde bulunan telefon numaraları ile geçebilirsiniz. Telefonda isterseniz hizmetlerimiz ve Esenyurt halı yıkama fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız sadece Esenyurt’a hizmet vermemektedir. Çevre ilçelere de (Beylikdüzü, Büyükçekmece vb.) hizmet sağlanmaktadır. Telefonda hizmetinizi belirttikten sonra gerekli gün ve saatte profesyonel ekibimiz istediğiniz hizmeti size sağlayacaktır.

Esenyurt halı yıkama hizmetimiz için aradığınız zaman, ekibimiz halınızın bulunduğu yere (ev, ofis, fabrika vb.) gelmektedir. Geldiklerinde halınızı sizden teslim alırlar ve gerektiği şekilde paketlendikten sonra halı yıkama tesislerimize götürürler. Halı yıkama tesislerimizde halılarınız, halı yıkama makinelerimiz ile yıkanmaktadır. Yıkama işlemi sırasında kimyasal içermeyen organik ve insan sağlığına zararlı olmaya temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca halınızın hammaddesi veya yapımına göre de temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Halınızın saçakları var ise yıkama işlemi sırasında saçaklara da dikkat edilmektedir. Yıkanan halılar kurutulduktan sonra vakumlanarak paketlenmektedir. Bu sayede taşınma sırasında oluşabilecek kir ve bakteri alımından korunmuş olurlar. Paketlenen halılar sahibine tekrar teslim edilmektedir.

Halım taşınamayacak kadar büyük, nasıl yıkatabilirim?

Halınız taşınamayacak kadar büyük olsa da halı yıkama servisi vermekteyiz. Taşınamaz halılar için yerinde halı yıkama servisimiz bulunmaktadır. Gerekli ekipman ve temizlik ürünleriyle halı yerinde temizlenmektedir. Bu temizlik işlemi sırasında da halıya ve kullanıldığı alana uygun temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca kullanılan ekipmanlar halıya zarar vermemektedir.

Halı yıkama ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçiniz.

Esenyurt Boş Ev Temizliği

Esenyurt Gündelik Temizlik

Esenyurt Dış Cephe Temizliği

Tıkla Ara