Esenyurt Ev Temizliği Firması

Esenyurt Ev Temizliği Firması

Ev temizliğinde Esenyurt firması Tuşba Temizlik olarak; en uygun fiyat, memnuniyet garantisi ve kalite sunuyoruz. Günlük temizlik, mevsim temizliği ya da detaylı ev temizliği için firmamıza ulaşabilirsiniz. Tuşba Temizlik ailesi olarak siz ve sevdikleriniz için yaşam alanlarınızı titizlikle temizliyor ve hijyenden ödün vermiyoruz. Ev temizliği hijyeniklik ve özen isteyen bir iştir. Firmamız tarafından sunulan ev temizliği hizmetinde uygun fiyatlara; kalite, hijyen ve özeni alabilirsiniz.

Esenyurt ‘ta Her Alanda Kaliteli Temizlik Hizmeti

Alanında uzman bir temizlik firması ile çalışmak istiyorsanız 7/24 bize ulaşabilir ve hizmetlerimizi satın alabilirsiniz. Esenyurt ev temizliği firması olarak sunduğumuz diğer temizlik hizmetlerinden bazıları şu şekildedir;

 • Dış cephe cam temizliği
 • Ofis ve işyeri temizliği
 • Okul ve dershane temizliği
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Halı ve koltuk temizliği

Esenyurt ev temizliği ve diğer tüm temizlik hizmetlerimiz için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ev temizliğinde halıların temizliği de büyük önem taşımaktadır. Halı temizliği firmamız tarafından son teknoloji makinelerle yapılmaktadır.

Ev ve halı temizliğiniz için bize ulaşabilir, tamamen hijyenik bir ortamda sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla oturabilirsiniz. Alanında uzman bir firma olarak en kaliteli ve hijyenik temizlik hizmetlerini sunarak, müşterilerimize uygun çözümler sunuyoruz. Ev temizliği ve diğer temizlik talepleriniz için bizi arayarak, uygun fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Esenyurt ’ta En Kaliteli Ev Temizliği Hizmeti İçin Doğru Adres

Esenyurt’taki temizlik şirketleri arasında kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti garantisi ile öncü olan firmamız, temizlik sektöründeki tecrübe ve birikimiyle çalışmalarına devam etmektedir. Temizlik hizmetine ihtiyaç duyduğunuz güvenilir bir çözüm ortağı arıyorsanız, Tuşba Temizlik olarak hizmetinizdeyiz.

Tamamladığımız işlerin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük referansımızdır. Temizlikte titizlik ve hijyenin önemi bilerek oluşturduğumuz uzman ekip ve kaliteli ekipmanlarımızla hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Esenyurt ev temizliği firması arayışınızda en kaliteli çözümlere firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Profesyonel temizlik hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Ev Temizliğinde Profesyonel Hizmetin Önemi

Yoğun çalışan ya da sağlık problemi olan kişiler için ev temizliği büyük bir sorun haline gelmektedir. Hayatın gittikçe yoğunlaşan temposu arasında ev temizliğine vakit ayırmakta ayrı bir sorun ve derttir. Firmamızın bu soruna bir çözüm olarak sunduğu Esenyurt ev temizliği işi profesyonel bir yaklaşımla tamamlanarak, yaşam alanlarının hijyenik bir hale gelmesi sağlanmaktadır.

Temizlik insan sağlığını koruyabilmek adına titizlik ve özenle yapılmalıdır. Özellikle toplu ya da bireysel yaşam alanlarında bilinçsiz yapılan temizlik işlemleri, sağlıksız bir ortama zemin hazırlayabilmektedir. Yüzeysel olarak yapılan temizlik, hijyen koşullarını oluşturmak için yeterli değildir. Tuşba Temizlik olarak sunduğumuz ev temizliği hizmetinde; alanında uzman bir ekip, kaliteli temizlik ürünleri ve son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Ortam temizliğini en detaylı şekilde yapıyor ve siz değerli müşterilerimize en hijyenik ortamı sağlıyoruz. Temizlik hizmetimizde dikkat ettiğimiz bazı püf noktaları şu şekildedir;

 • Temizlik yapılan yüzeyleri mikroplardan arındırabilmek için kurutmak gerekmektedir.
 • Ahşap yüzeylerin nemli bez yardımı ile silinmesi önemlidir.
 • Camların çizilmeden ve aşırı kirlenmeden belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir.
 • Kullanılacak temizlik ürünleri; kullanım amacına ve standartlara uygun olarak seçilmeli ve doğru şekilde kullanılmalıdır.
 • Uzun süre temizlenmemiş olan kirler mevcutsa önce spatula yardımı ile kazınmalı ve ardından uygun temizlik ürünleri ile temizliği yapılmalıdır.
 • Kapı kolları, kapı araları gibi görünmeyen detaylar atlanmamalı ve detaylı bir şekilde temizlik yapılmalıdır.
 • Eşyalı bir odadaki tüm eşyalar çekilmeli, arkası altı ve etrafı iyice temizlenmelidir.

Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt Temizlik

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Tıkla Ara